• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

2019 Karnaval etkinliği anketi

• Konuyu başlatan DeletedUser34832
  • Başlangıç tarihi

Etkinlik sizin için nasıl geçti

• Toplam oy kullanan
    136

DeletedUser34832

Guest
carnival_logo_19_500px.png

Değerli oyuncularımız etkinlik bitmek üzere sizlerden, edindiğiniz tecrübe ile etkinliği yukarıdaki seçenekler ile değerlendirmenizi istiyoruz.
Dilerseniz düşüncelerinizi bizimle anket altında paylaşabilirsiniz.​

DeletedUser35008

Guest
çok kıymetsiz ödülleri çok sık veriyorsunuz. çöp olarak kalıyor elimizde. misal haftada sadece 50-100 madalya veren zafer kulesi nedir ya. birde geliştirme kiti vermişsiniz. onu kuracağıma herhangi bir binanın 5.nci sırasına 1 fp atsam daha çok madalya alabiliyorum. çok gereksiz bir bina ve sanki hint kumaşıymış gibi her yerden çıkıyor. Keza ozalit verme işi. Collezyum ozaliti nedir sanal gelecekteki adama. sürekli büyük ödül gibi çıkıp duruyor. buna benzer şeyler düzeltilmeli. 400 florinlik kasadan tutup 1 adet asker çıkması yada zafer kulesi yada colezyum ozaliti insanı deli ediyor. Dalga geçer gibi. 3 fp ver 5 fp ver ama kullanılan birşey olsun. Envanteri eskiden temizliyordum artık ondan bile yoruldum çöp sepeti gibi. gereksiz ödül ve binalarla dolu. Birde şu etkinlikler arasına biraz boşluk koyun arkadaş soluk aldırmadan böyle uzun süreli etkinlik olmaz ki art arda. Herkese iyi eğlenceler dilerim.

DeletedUser36544

Guest
Merhabalar bu eventin yapılmasındaki amacı anlamadım. Bundan öncekiler iyiydi. Hergün oyuna 1 yada 2 sefer girmek yetiyordu. Fakat bu event oyuncuları kaçırmak için yapılmış sanki. Heleki florin kazanma işi adeta bir kumar. 10 kişi parayı kazanmak için uğraşıyor, biletlerini ve şans için parasında harcıyor ama biri bütün parayı topluyor ve bunun şansla alakası yok.şahsen 20 bilet ve para kullanarak hiçbişey kazanamadım.

DeletedUser36541

Guest
eğlencesi olmayan kumara dayalı adına yakışmayan bir eventti bitsede kurtulsak

DeletedUser34643

Guest
Sans dedıgınız gıbı sans degıl resmen kumar hatta forge dıledıgıne dıledıgını verıyor dıye dusunuyorum adam kayırıyor gereksız oduller gereksız bir binalar bırakın artık bu oyunu der gıbısınız

DeletedUser36711

Guest
Oyuna yeni başlayanlar için imkansız görevler. Dengesiz olmuş. 280 lonca ya ürün bağışla diye göre var ee nasıl olaçan ürün var da ben mi bagislamiyorum. Çok zayıf etkinlik bilginize

DeletedUser36361

Guest
Ben ilk defa bir etkinliği beğendim oyuna giriş yapan görevleri yapanlar istediğini aldı bence. Lig konusu ise öncekilere oranla daha iyi planlanmış daha önce elmas almadan altın lige geçmek mümkün değildi bu defa çok uğraşan ve emek zaman harcayan kişiler altın lige geçiş yapabildi. Şahsım adına önceki etkinliklere göre daha planlı ve düzenli yapıldığını düşünüyorum. Sadece şu var sandıktan asıl hedef hediye çıkmıyorsa bari yerine daha değerli bişey çıksaydı ben 20fp yi bile beğenmezken bazen 2fp geliyordu :)

DeletedUser36618

Guest
Merhaba, ben de şu şans işine takılanlardanım. Olmamış. Emek, zaman ve malzeme harcayıp bilet kazanıyorsunuz ama kumarda 16 bilet harcamaya rağmen.odul alamıyorsun. Hem de bu bir kez gelmedi başıma. Defalarca. Adil olmuyor, görevleri başaran ama şanssız olan altta kalıyor. Bir de sandıktaki kazanma oranlarını lütfen güncelleyin. Hakikaten hep küçük kullanışsız hediyeler çıkıyor. Görevler ise bence makuldü.

DeletedUser36420

Guest
tek kelime ile hayal kırıklığı yarattı bende etkinliğin şanına yakışır ödüller beklerdim ama kurmaya bile üşendiğim bir sürü gereksiz ödül çıktı kaldıkı bukadar ucuz ödüllere göre sandıklara harcanan florin miktarları hayli fazla dediğim gibi onur listesi hariç başlangıçtan bu güne kayda değer bir ödül olmadı .saygılar...

DeletedUser34216

Guest
Pizzayla alakalı hiç bina alamıyorsunuz. Şans hep mi ters gider? Diğer ödüller çöpten başka bir şey değil. Etkinlik sonunda bir hedef olmalı. Hiç heyecanı olmayan , binaları arka arkaya 5 - 6 sandık açmama rağmen alamıyorum. Bütün puanları harcıyorsunuz, elde bir şey yok. Diğer ödüller çok tatminsiz. Oyunu etkinliklerle değil , daha farkllı bir şeyler yaparak cazip hale getirmelisiniz. Yoksa çok sıkıcı olmaya başladı.

DeletedUser34642

Guest
oyunun amacı sadece para kazanmak olunca boyle tabı elmas alırsan para harcarsan en kıyak oyuncu sensın yoksa gıt kumda oyna dıyorsunuz. tamam sız bılırsınız tabı bız baska alternatıf oyunda buluruz sorunmu degıl :) cok da sıkarsanız sızden baska oyunmu yok sıze oyuncu bıze oyun cok .... alın sıze etkınlık :)

M1 Grand

Well-Known Member
Herkese merhaba,

Bu tip mahalle etkinliklerini sevmiyorum. Bahar etkinliği de böyle olacak şimdiden moral bozukluğu yaşıyorum. Nedeni ise adaletsiz oluşu. Parası ve elması olan oyuncular üst ligleri domine ediyor. İmkanı olmayanlar ve hakkı ile oynayan oyuncular ise alt liglerde kalıyor.

Diğer bir konu ise sandıklardaki yüzde oranları. Bilgi tapınağı , onur listesi , set parçaları vs. oranları çok düşük olduğu gibi, o kadar florin harcadığımızda ise birkaç tane zar zor yakalıyoruz. Bu sebeple etkinlik benim adıma çok kötü geçti.

Bu konu ile bağlantılı olarak, arkadaş ekleme sayısının 80 ile sınırlı olduğu ortamda şehrime yeterli cila-motive alamıyorum. Şehrimde bir çok tapınak onur listesini motivesiz topluyorum. Onur listelerine motive alabilmek için , bina depolamayı tapınaklar için kullanıyorum, durum o kadar vahim. Etkinlik de şuan bilgi tapınağı veriyor :) Arkadaş ekleme sayısına gücelleme gelse de böyle güzel ödülleri kovalasak, oyun daha bir güzel hale gelir diye düşünüyorum :)

berbat ötesi "tekrar dene" bune ya hiçmi denk gelmez artık 10 puanlık oynuyorum artık başka çare yok ben artırıyorum başkası topluyor daha makul olmalı ayrıca 3500 florine hiçmi özel ödül gelmez foe ne yapmaya çalışıyor günlük görevleri yapın hiç bir şey almayınmı diyor böyle etinlik düzenleyeceğinize hiç olmasın daha iyi

Hatti

Active Member
Üst sıralarda oynayan oyuncular için verilen ürünlerin çoğu gereksiz ve kullanılmayan ürünler. sandıklarda işe yarar hediyeler olabilirdi.. mesela istenilen bir setin eksik parçasını tamamlama veya istenilen bir setin seviyesini artırma.. ya da forge puanı, elması.. şanslarda çok kötü... kazanılan ödülleri kaç oyuncu kullandı.. bence ödüller oyuncuların bulunduğu çağa ve seviyeye göre güncellenmeli.. ozalit de belirli bir bina değil joker ozalit gibi birşey olabilir..

itsme

Well-Known Member
kesinlikle kazanamama üzerine kafa yorulmuş gibi.. florin kazanmak için şans lazım, sandıktan özel ödülü almak için bir daha şans lazım. 5 parça ve 5 seviye bunları yükseltme kiti, yani 10 tane özel ödül almaya çalışıyoruz. ve tamamen şansa kalmış. düzenli girip görevleri tam yapanı ödüllendirme yok. şansa kalmış herşey çok saçma. düzenli bütün görevleri yapacaksam en azından temel seti kesin vermeli. geliştirmeler şansa kalsın bari..
bir de şu taverna ziyaretlerinde masa açılmasa yardım edince olduğu gibi sadece kazanılan fp vs yazsa.. aşırı zaman kaybı 100 kere anlamsız açılan bir sayfa kapatıyoruz

DeletedUser36622

Guest
3182 adlı eklentiyi görüntüle

Değerli oyuncularımız etkinlik bitmek üzere sizlerden, edindiğiniz tecrübe ile etkinliği yukarıdaki seçenekler ile değerlendirmenizi istiyoruz.
Dilerseniz düşüncelerinizi bizimle anket altında paylaşabilirsiniz.​
Bundan bir önceki etkinliğe 100 üzerinden 1000 veriyorum.muhtesemdi.karnaval etkinliği ödülleri rezalet.begenmedim ben begenmedjm

DeletedUser32300

Guest
Tek kelimeyle, Ödüllerin oranı cok düşük. Alınmaması üzerine yapılmış gibi olmuş biraz.

DeletedUser35572

Guest
Beyler kaçırdığınz nokta şu HER OYUNDA VE HER ETKİNLİKLERDE, elmas para premium va. Şeyler kullanılıyor bu oyun kurucular için vazgeçilmez birşey ve bence paramız olsun yada olmasın bu doğal bir şey. sırf bu noktaya kızılmaz ki. Yani demem o ki her etkinlikte aa elmas harcamamızı istiyorsunuz diyip sanki gizli ve önemli bir şey açıklıyormş gibi davranmayn. Evt elmas harcarsan daha avantajlısn bitti.
. Eleştiri yapacağınz nokta şu olsa daha mantıklı : binaların özelkkleri, süresi, formatı vs vs

DeletedUser35572

Guest
Ve oyumu 'çok kötü beğenmedim' olarak kullandım, bilet harcama, sandıktaki ödüller , binaların çok olması gibi sebeplerden...