• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kültürel Yerleşim

DeletedUser31283

Guest
yeniden inşa modu vikinglerde de kullanılsa çok iyi olurdu..

DeletedUser28083

Guest
Ben görevleri zamanında bitiremiycem mesela, ancak temsilci kazanmak için tamamlamak istiyorum. Eğer görevleri zamanında bitiremezsem köy silinecek mi? Yoksa yine tamamlama şansım olacak mı?

DeletedUser31283

Guest
Ben görevleri zamanında bitiremiycem mesela, ancak temsilci kazanmak için tamamlamak istiyorum. Eğer görevleri zamanında bitiremezsem köy silinecek mi? Yoksa yine tamamlama şansım olacak mı?
İlk 21 günde tamamlarsan ekstra ödül alıyorsun sonrasında tamamlarsan sadece ana ödülü alıyorsun

DeletedUser34435

Guest
bu aldigimiz binalari hangi sehre kuracagiz, ana sehre mi kuracagiz, ana sehirde yer mi kaldi ki bina kuralim, 5 tane bilgi tapinagi sildim iki gun once, bir de ilk gorevlerde sehri gelistirdim, genislemeleri aldim, gorev serisini tammalayinca hepsi silindi, simdi sil bastan tekrar genisleme mi alacagim, cok sacma

akucumen

Well-Known Member
Viking görevlerini bıraktım. Zaman kaybından başka bir etkisi yok. Kültürel yerleşim tam bir fiyasko.

DeletedUser31283

Guest
bence etkinliği daha cazip hale getirmek için binaların bonusları artsın ki yapmamızın bir farkı olsun.. 16 günde bitirdim ilk turu bi farkım olsun :) yada şu ağaç biraz daha heybetli olsun :)

DeletedUser35898

Guest
Kültürel yerleşim başlangıçta beni heyecanlandırmıştı ama gördüm ki çok kötü bir planlama yapılmış. Zamanında bitirmek mesele 14 defa sil baştan bitirmek ayrı bir mesele amaçsız ve gereksiz olmuş bu şekilde hiç tat vermiyor zaman kaybı. Yeniden gözden geçirilmesi düzenlenmesi lazım. 14 defa bitireceğimize 1 defa bitirelim görev dizisine göre büyük ödülü tamamlayalım. Bu şekilde uğraşılmaz...

DeletedUser36471

Guest
Kültürel Yerleşim görevleri aşağıdaki gibidir.

1. Görev

• 3 Adet kulübe edin
  • Ödül: Küçük para paketi
2.Görev
  • 4 Adet Rün Taşı edin
  • Ödül: 1 Adet Kendine Yardım Kiti
3. Görev
  • Balta Ustası binasını edin
  • Ödül: Küçük Erzak Paketi
Quest 4
  • 55 diplomasi edin veya 20 Balta topla
5 Görev
  • 2 Adet Tapınak edin
  • Ödül: Orta boy paket forge puanı
6. Görev
  • Bal Likörlü Bira Fabrikası edin.
  • Ödül: Küçük erzak paketi
7.Görev
  • 195 diplomasi edin veya 30 bal likörü topla
8.Görev
  • 2 Adet kulübe edin
    Ödül: Orta boy paket forge puanı
9.Görev
  • 280 Diplomasi edin veya 40 balta topla
10.Görev
  • Canavar Avcısı binasını edin
11.Görev
  • 375 Diplomasi edin veya 50 boynuz topla
12.Görev
  • 4 Adet Klan Totemi edin veya 50 Bal Likörü topla
13.Görev
  • Pazar Yeri edin
14.Görev
  • 595 Diplomasi edin veya 60 boynuz topla
15.Görev
  • Yün Çiftliği edin
16.Görev
  • Klan Evi edin
  • Ödül: Orta boy paket forge puanı
17.Görev
  • 855 diplomasi edin veya 60 Yün topla
18.Görev
  • Yaşlı Söğüt edin
19.Görev
  • Bal Likörü Salonu edin
20.Görev
  • 2500 bakır para ve her Viking ürünlerinden 10 taneye sahip ol
  • Ödül: Küçük para paketi ve yerleşimi bitir.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser28083

Guest
Sayın oyun yöneticileri, şu yeniden inşaa modunda bug var,
Şöyle anlatayım; yeniden inşaa modunu kullanarak bütün binaları kaldırıp düzenleyebiliyoruz ve bu süre içinde binaların üretim zamanında bir değişiklik olmuyor. Aynı zamanda set halinde olan binaların da üretim saatleri bozulmuyor ama zen bahçesini üretim saati bozuluyor.
Mihrace setini denedim üretim saati bozulmazken zen bahçesinin üretim saati bozuluyor. Lütfen düzeltir misiniz. Yeniden inşaa modunda şehri düzenlemeye çalışırken zen bahçesini yerinden oynatmaya çünkü üretim saati bozuluyor daha doğrusu parçalar birbirinden ayrılınca düzeni bozulup süresi sıfırlanıyor.

DeletedUser31283

Guest
Viking etkinliğini yapanların oranına bakıp o doğrultuda yapanları ödüllendirin bence.. Bu kadar emek veriyoruz bari aldığımız ödül biraz daha güçlü olsun.. 17 günle başladı şu anda 13 günle başlıyor yerleşim. Yırtıyoruz kendimizi sadece yggdrasil değil rün taşı parçalarınıda alalım diye. Ama oynamayanlar pek pişman değiller bu durumdan. Yarın inşallah pişman olmayız bu kadar kastık diye
@DefneeTR sayın adminim bu konuda yukarıya bir bildirim yapmanız lazım :)

DeletedUser36425

Guest
Viking etkinliğini yapanların oranına bakıp o doğrultuda yapanları ödüllendirin bence.. Bu kadar emek veriyoruz bari aldığımız ödül biraz daha güçlü olsun.. 17 günle başladı şu anda 13 günle başlıyor yerleşim. Yırtıyoruz kendimizi sadece yggdrasil değil rün taşı parçalarınıda alalım diye. Ama oynamayanlar pek pişman değiller bu durumdan. Yarın inşallah pişman olmayız bu kadar kastık diye
@DefneeTR sayın adminim bu konuda yukarıya bir bildirim yapmanız lazım :)

Bildiriminiz alınmıştır. ;) Teşekkür ederiz :) ♡♡