• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

LONCA SAVAŞLARI

• Konuyu başlatan DeletedUser36420
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36420

Guest
Bende bir konu ilave etmek istiyorum ve katılıyorum lonca savaşları oyuna yeni başlayan ve yeni kurullan loncaların söz hakkı olmamasıdırki çok doğru örnek olarak ben bulunduğum çağda kıtada herhangi bir bölgeye pek tabi saldırabilirim fakat bu bölgeyi daha önce almış olan lonca bana mesaj atıyor neden bölgemize saldırdınız diye ya arkadaş bu oyunun temeli savaş değilmi sen almışsın kuleyi yürüyüp gitmişsin senden sonra gelecek oyuncu ve loncada pek tabiki o kuleyi alacak ve almak isteyecek oyun geneldir arkadaşlar kimsenin özeli değildir önemli olan kuleyi başkasının alması değildir sen defansını sağlam bırakmayarak bir zaaf göstermişsin ben istediğim bölgeye saldırırım alabilirsem alırım aynı şekilde benden sonra benim çağıma gelen oyuncu ve loncada benim kulemi almak için saldıracak ve alacak bu oyunun kanunu budur kimse kule konusunda bölgeme nasıl saldırırsın diyerek kibir yapmasın arkadaşlar oyun herkesin hakkıdır saygılar...

DeletedUser36420

Guest
2012 yılından beridir adı üstünde lonca savaşları yıllar geçtikçe tıpkı gerçek dünya gibi büyükler(ülke) istediğini alır küçükler artıkları toplar bu oyunuda bazı oyuncu ve loncalarda evrimleştirerek tekellerine almak istiyor ..