• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Güncelleme 1.141

MaScHeRa

Community Manager
Yönetici
Community Team
Merhaba;

Yeni güncelleme ile ilgili tüm düşüncelerinizi bu başlığa yazabilirsiniz.

İyi Oyunlar

akucumen

Well-Known Member
Eskiden Kış Etkinliklerinde görev tamamlanınca çok güzel kar yağardı. Keşke bu güncellemeye eklenseydi.
İyi oyunlar

DeletedUser35975

Guest
Merhaba,
mevcut ürün stoklarını hızlı görüntüleme seçeneği güzel olmuş. Emeğinize sağlık.

Oyuna başladığımdan beri eksikliğini hissettiğim bir kaç konu var.
1-Mevcut üretimlerimi ve gelirlerimi tam olarak bilmiyorum. Örneğin Günlük FP gelirimi tek tek bina bina saymam gerekiyor.
Mesela şehrimde günlük altın gelirim ne kadar? ya da erzak veya FP gelirim,
a-Komşu ve sefer savaşlarından kazandığım altın , erzak, ürün, elmas, madalya ve FP gelirim,
b- Lonca ve arkadaş CM ve taverna ziyaretlerinde elde ettiğim altın, Taverna gümüşü, ürün ve FP gelirim, (Dinamik kule varsa CM de altın+ ürün geliyor)
c-Şehrimdeki dilek kuyuları ve Gençlik çeşmelerinden gelen Altın ,Erzak, Ürün. FP ve Elmas gelirim,

bu bilgilerin tablo halinde görüntülenebileceği ve kazanımlarla rakamların mevcut güncel toplamlarının izlenebileceği bir envanter bölümü harika olurdu.

2-Savaş raporları
a-Savaş raporlarının Ana binanın olay geçmişinden değil de ayrı bir mesaj sistemiyle ve raporlama yöntemiyle gösterilmesini isterdim. kendi yaptığım savaşlardan ya da bana yapılan saldırılardan saklamak istediğim raporları silmez tutardım.
b-Bize yapılan saldırıların videolarını izleyebiliyoruz. Ama kendi savaşlarımızı tekrar görme şansımız yok. Savaş raporları sadece aldığımız değil yaptığımız savaşları da içerse çok güzel olurdu.

serdalca08

Well-Known Member
Mobilde bir oyuncuya cm yapıldığı zaman "şu an cila yada motive yapamazsın " uyarısıyla karşılaştım .Oyuncu aynı mahallede komşu ,farklı günlerde yapılmış .

DeletedUser35572

Guest
Pencere açıldığında oluşan 'FLU' olayı kaldırılmış. Çok teşekkür ederiz