• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Silinemeyen 2 aartapartman

• Konuyu başlatan DeletedUser36199
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36199

Guest
Gec donem orta caga ait 2 aparmani silemiyorum. Yeterli nufusa sahibim. Baska binalar siliniyor ama 2 adet apartman kaldi. Lutfen yardimci olun

DeletedUser36430

Guest
Yerleşim bina silinmesini oyun sadece yeterli nüfus görmediği zaman engeller mutlaka nüfusunuz kullanılan nüfusun altına düşeceğinden oyun yerleşim binası silmenize izin vermiyordur ,daha dikkatli kontrol edin ,lütfen :)

DeletedUser36199

Guest
1250 nusufa sahibim. Ama oyundaki bir hatadan dolayi silemiyorum.

DeletedUser36199

Guest
Toplam nufus 8.900 gibi. Ancak kullanilabir nufusum 1.000 lerde. Daha once denedim. Apartman haricindeki yeni yaptigim konutlari satabiliyorum. Ama o apartman satilmiyor. Bir cok sey denedim. Oyunda ki bir hata dan kaynaklanıyor sanirim.

DeletedUser31878

Guest
Toplam nufus 8.900 gibi. Ancak kullanilabir nufusum 1.000 lerde. Daha once denedim. Apartman haricindeki yeni yaptigim konutlari satabiliyorum. Ama o apartman satilmiyor. Bir cok sey denedim. Oyunda ki bir hata dan kaynaklanıyor sanirim.
Oyun dilini ingilizce yapıp dener misin ? Öylede olmazsa iş desteğe kalıyor demektir.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser36199

Guest
Malesef olmuyor az once denedim. Bu sekilde gidecek anlasilan.