• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Oyun Hakkındaki Düşünceleriniz

DeletedUser34886

Guest
Ben AyToR olarak hevesliyim. Alın beni de. Tr serverlarinda 5 dunya beta 1 dunya us serverlarinda 2 dunya ayrica rus vr thailand serverlarinda hesaplarim var. Bugune kadar 1 defa ozgecan aslana laf eden adama kufretmekten ve de nuriye ve semih'i dile getirmekten uyarı aldim. Onun dışında da oyun sicilim temiz.
Her başvurunuz değerlendirilmektedir. Siz hevesli olduğunuz sürece başvurmakta özgürsünüz.
https://recruit.innogames.de/foe/tr/index/page/show/apply

M1 Grand

Well-Known Member
Selamlar,

Dinegu dünyasındaki puanım 6 bin civarında , komşularımdan 1. sıradaki kişinin puanı 27 bin civarı. Bana saldırmış ve devasa binaları 70 80 seviyelerde. Şimdi ben bu kişiye saldırsam yenemeyeceğim. Aramızda seviye bakımından uçurum var. Sizlere bu konu hakkında defalarca yazdım, sistem böyle atıyor dediniz. Sistem böyle atıyorsa sisteminizde problem olduğu kesin. Sizlerden ricam lütfen sisteminizi kontrol edin , güncelleyin ya da başka birşey yapın lakin şu komşulardaki seviye ve çağ farklarını ortadan kaldıracak bir çözüm bulun. Davul bile dengi dengine demişler anlayana..

İyi çalışmalar.

DeletedUser

Guest
merhaba benim sorunum komşularımın hiç birisine saldıramamak hepsi pvp savaşını açmadığı için saldırı yapamazsınız diyor birde komşuların çoğu aynı loncadan çıkıyor bunları dağıtma şansınız yokmu bide şu pvp ye çözüm bulabilirmisiniz tmm oyuna yeni başlamıştır ama bakıyorum kimi benden önde ve savaş yapabiliyorlar ama onlara saldırı yapamıyoruz ilgilenirseniz memnun olurum saygılarımla

itsme

Well-Known Member
Seferlerde gecmisin yuzu ve gunes tanrisinin kapisi gibi seylere bir taban fiyat belirlesrniz de bozdursak.. bir suru oldu. Bunlarin yerine 3-5 fp verseniz hayra gecer..

DeletedUser30805

Guest
Mobilden oynayanlar için lonca kıta savaşları eklentisi planlamanızda varmı yada böylemi devam etmesi düşünülüyor.Oyunu büyük çoğunluk mobilden oynayarak daha çok zaman ayırabiliyor ve lonca kıta savaşlarınında sisteme ilave edilmesi gerekir

izcesur

Well-Known Member
Neredeyse 5 -beş- misli puana sahip oyuncularla zayıf oyuncuları aynı mahalleye koyup onların saldırısına maruz bırakmak nasıl bir ruh halinin tezahürüdür çok merak ettim ...İyi kötü bir güç dengesi yaratmadan savaş mı olur...

M1 Grand

Well-Known Member
Selamlar, benim naçizane bir önerim olacaktı. Oyunculara her cila ve motive yaptığımızda bulunduğumuz çağa göre para kazanıyoruz. Bu kazandığımız sadece para değil de %50 şans ile cmlerden para veya erzak gelse güzel olmaz mı? Benim şuanda paradan çok erzağa ihtiyacım var, en azından cmlerden erzak alabilsem benim için kardır :) Bu görüşümü değerlendirirseniz sevinirim , herkese iyi oyunlar..

DeletedUser36067

Guest
Adamın şehrine girince doğru düzgün hiçbir askeri binası yok. Adam bizimle aynı çağda ve parayı bastırıp bastırıp devasa binaların hepsini kurmuş. Doğru düzgün evi bile yok. Hatta kurduğu devasa binalar 3-4 çağ sonrası binalar. Cape Canaveral veya Alcatraz'ın geç dönem orta çağda ne işi var? Her gün geliyor bu devasa binaların verdiği + güç ile saldırıp senin özene bezene kurduğun, bu oyunun asıl takipçisi olan, oyunu aktif olarak her gün sürdüren senin şehrinin içine ediyor. Ne yani bu oyun da kredi kartı, para üzerine mi? Yaşadığımız lanet sistem gibi parayı bastıran, herkesi sömürme gücüne mi sahip? Devasa binalar ve askeri güçler hangi çağda ise parayı bastırsa bile o çağda satılsın.Saldırı ve yağma ancak aynı çağ içinde yapılsın. Siz hiç 1500 yıl sonraki gelecekten gelen bir ordunun 2018'deki dünyaya saldırdığını gördünüz mü? Yoksa ilk zaman makinesini siz mi icat ettiniz? Lütfen oyuna adalet getirin. Para değil.

DeletedUser36067

Guest
merhaba benim sorunum komşularımın hiç birisine saldıramamak hepsi pvp savaşını açmadığı için saldırı yapamazsınız diyor birde komşuların çoğu aynı loncadan çıkıyor bunları dağıtma şansınız yokmu bide şu pvp ye çözüm bulabilirmisiniz tmm oyuna yeni başlamıştır ama bakıyorum kimi benden önde ve savaş yapabiliyorlar ama onlara saldırı yapamıyoruz ilgilenirseniz memnun olurum saygılarımla

Sn. tc yusuf, burası bir strateji oyunu. Komşuya, ona buna sürekli saldırıp, ego tatmin edilecek gerçek dünya değil.

serdalca08

Well-Known Member
Oyunun amacı devasa yükseltmek olmuş,sen komşunun 2 gram ürün alacan peşine koşturuyosan stratejini gözden geçirmek lazım bir bilene sormak lazım .Erken dönem orta çağda ki bi oyuncu puanı ilk on sırada olan şatosu 155 kusur seviyede sana gelip yağma yapmaz cila veya motive yapıyorsa lütfettiğinden değil ,ozalit gelme imkanına daha fazla sahip oluyordur.Bu ironiyi biraz düşünmek lazım .

DeletedUser34254

Guest
Yeniden Yapılanma Modu ;) (Beta Aşamasında)
Bu mod size şehrinizi istediğiniz zaman tekrar düzenleme seçeneği sunuyor. Tüm binalarınızı ve yollarınızı geçici bir depoya atarak şehrinizi tekrardan düzenleyin, sadece kaydet seçeneğine bastığınızda şehrinize yaptıklarınız kayıt olacak. Fakat unutmayın ki, bu özellik canlı sunuculara uzun bir süre gelmeyebilir, uzun sürecek bir beta aşamasına başlıyoruz.

En iyi gelişme bu olacak...
hazine avına o kadar alışmışım ki ekran boş geliyor...

izcesur

Well-Known Member
Bakın kimsenin eğlencesi değilim... benden iki sene önce oyuna başlayan ve bol elmas kullanan oyuncuların mahallesinde onları eğlendirmeye de hiç niyetim yok . Oyunun gereğini yaptım yapıyorum : ya şu mahalleyi doğru düzgün oluşturun yada ben yokum :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

DeletedUser36211

Guest
ya su oyunda 360 derece gorus ve binalari cevirme olsa da heryeri net gorsek binalarin arkasini goremiyoruz.en basit strateji oyunlarinda bile var. 15 yil once ceasar oynuyordum paroah oynuyordum cok daha gelismis oyunlardi yil 2018 daha gelismis detaylar gerekir. bu oyunlarda elmas olayida sirf ticariye donuk yeni caga gecerken bile elmas verilmiyor ve yapim asamasi cok sıkıyor insani 10 saatte askerleri yapiyorsun bir savaslik canlari var. oyun daha fazla gelistirilirse ve sirf ticari amac gudulmezse biraz oyuncuyuda dusunurlerse iki taraf icinde guzel sonuclar olucaktir.

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Arkadaşlar bence oyuna küçük ama oyuncu sayısını arttıracak büyük yenilikler gelmesi gerekir. Örneğin oyuna bi müzayede kısmı eklenirse inanılmaz bir canlılık gelir oyuna. Mesela envanterde duran premium binalar müzayede yolu ile (karşılığı elmas olarak) satilma imkanı gelebilir. Buna kısıtlamalar getirilerek tabiki. Örneğin satılacak premium binalar 1 cag altı veya 1 cag üstüne satilabilmeli ve fiyatına minimum ve maximum olarak bi sinirlandirilma getirilmeli. Diğer bi konu da mobil versiyon a online sohbet kısmının eklenmesi. Diğer bi konu ise kazanılan dilek kuyuları ve gençlik cesmelerinin elmaslar gibi istenilen dünyada kurulabilme özelliğinin getirilmesi. Bu özellikler oyuna getirilirse oyunda oyuncu sayısının hızla yükselmesi supriz olmayacaktır. Bu konu hakkında sizlerden de destek bekliyorum arkadaşlar. Sayıca üstünlük kurabilirsek belki oyuna yeni özellikler ekletebiliriz...