• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

forge puanım yok oldu.

SemihiHAN

Member
Merhaba bu sabah komşularımdan tatar02 nin devasa binalarından 20 küsür seviye olan Ark binasına 295fp attım. şimdi oyuna girdiğimde komşumun Ark binasının silinmiş ancak benim attığım 295fp geri gelmedi. yardımcı olmanızı rica ederim.

SemihiHAN

Member
16.07.2018 sabah 9 saatlerinde Dinegu serverında komşularımdan tatar02 nni 22 seviye ark binasına 295fp attım. şimdi baktığımda komşumun binasının silindiğini görüyorum ancak benim attığım 295fp geri iade edilmedi. yardımcı olursanız sevinirim. Dinegu serverında köyüm Alabeyi

DeletedUser25587

Guest
16.07.2018 sabah 9 saatlerinde Dinegu serverında komşularımdan tatar02 nni 22 seviye ark binasına 295fp attım. şimdi baktığımda komşumun binasının silindiğini görüyorum ancak benim attığım 295fp geri iade edilmedi. yardımcı olursanız sevinirim. Dinegu serverında köyüm Alabeyi
bu konuya buradan yardım almanız zor. oyun ekranında sağ tıkla destek sistemine ulaşın. oradan çabucak ilgilenirler