• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Güncelleme 1.126

• Konuyu başlatan DeletedUser34832
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser34832

Guest
Forge_of_Empires_Character_Toga_1.3.png
1.126 güncellemesi ile sağlanan gelişme ve düzenlemeler hakkındaki kıymetli fikirlerinizi ve tecrübelerinizi bizimle burada paylaşın..
index.php

serdalca08

Well-Known Member
Lonca isimleri ile düzenleme yapmışsınız çok güzel.Mobil de pazara konulmuş ürünleri kimler koymuş göremiyoruz .Kaç güncelleme olmuş halen göremiyoruz .Şu mobile de bi el atın .

DeletedUser35419

Guest
Mobil uygulama ile ilgili eksiklerden bir tanesi de devasa binaların sayacını görememek sanırım. Bir güncelleme de bununla ilgili yapılabilir. Pazar tekliflerinde isimlerin gözükmemesi konusu da var tabi. Birçok mobil uygulamanın hayatımızın bir parçası haline geldiği şu dönemde oyunun mobil versiyonuna biraz daha özen gösterilmesi herkesin yararına olacaktır diye düşünüyorum.

DeletedUser33330

Guest
Son güncellemeden sonra oyunda cok fazla donma olmaya başladı bitek bende mı oluyo diye bi kaç oyuncuya daha sordum onlarda aynı sekılde dedi yani internet baglantısıdan dolayı degil tamamen oyunda kaynaklanan bir problemden ötürü

DeletedUser36259

Guest
Son güncellemeden sonra oyunda cok fazla donma olmaya başladı bitek bende mı oluyo diye bi kaç oyuncuya daha sordum onlarda aynı sekılde dedi yani internet baglantısıdan dolayı degil tamamen oyunda kaynaklanan bir problemden ötürü
Oyun açıkken başka bir sekmeye geçtiğimde ve oyun sayfasına tekrar döndüğümde oyun çoğu zaman donmuş oluyor ve sayfayı yenilemek zorunda kalıyorum ve bu baya can sıkıcı oluyor..

DeletedUser30645

Guest
mobilden giriyorum sürekli güncelleme hata düzeltiyoruz derken oyun 1 gb'ta yakın yer kaplamaya başladı sürekli hata düzeltiyoruz diyorsunuz hiç birşey yaptığınız yok bence. mobilde hataları eksiklikleri bitirmeniz 1 seneyi bulur 3 gb yer kaplar gibi geliyor. oyunda birsürü eksik varken aylardır görünümde değişilik yapıyorsunuz. hala kıta savaşlarinda savaşamiyor ticari teklifi kimin yaptiginı göremiyoruz.yılardir oynuyorum ama yakında sileceğım sanırım.