• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Güncelleme 1.122

• Konuyu başlatan DeletedUser34832
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser34832

Guest
Forge_of_Empires_Character_Toga_1.3.png 1.122 güncellemesi ile sağlanan gelişme ve düzenlemeler hakkındaki kıymetli fikirlerinizi ve tecrübelerinizi bizimle burada paylaşın..
pen 4.png

Samatya

Active Member
Merhabalar...

Bugünki güncellemeden sonra oyunda yavaşlamalar var maalesef. Savaş yaparken ve özellikle pazarda ticaret teklifi oluştururken falan geç tepki veriyor. Eskiden butona basar basmaz teklifi oluşturuyordu ama şimdi 1-2 saniye sonra anca oluşturuyor.

DeletedUser36092

Guest
Mobilden lonca savaşları gelse artık ve bol kazançlı etkinlik.

DeletedUser32332

Guest
Yavaşlamaya ben de katılıyorum. Hatta kısa süreli donmalar da mevcut.
Ayrıca daha önemlisi savaş alnında, düşman birliğinin üzerine geldiğimizde, düşmanın ilerleme ve atış menzilini görebiliyorduk. Şimdi ise sadece ilerleme menzilini görebiliyoruz ki oda doğru olmuyor.

Samatya

Active Member
Evet savaş yaparken bu donmalar sinir bozucu... Ayrıca bazı karelerde, birliklerimize sıra geldiği zaman, menzil-rota bilgisi falan belirmiyor.

DeletedUser35412

Guest
Evet savaş yaparken bu donmalar sinir bozucu... Ayrıca bazı karelerde, birliklerimize sıra geldiği zaman, menzil-rota bilgisi falan belirmiyor.
Destek ekibimiz tarafından gerekli incelemer yapılacak ve donma aradan kalkıcak güncel vakti oluyo böyle şeylər:D;)

DeletedUser34435

Guest
'yinelenen gorevler'de gorev degistirmek tam bir iskence olmus, gorevi iptal et butonunun kirmiziya donusmesini beklemek ciddi anlamda zaman kaybi ve oyunu yavaslatiyor. Gorev degistirmek icin daha pratik ve hizli bir yol bulmaniz dilegiyle.

DeletedUser32332

Guest
Destek ekibimiz tarafından gerekli incelemer yapılacak ve donma aradan kalkıcak güncel vakti oluyo böyle şeylər:D;)
düşmanın ilerleme ve atış menzilini de eskisi gibi görüntüleyebilecek miyiz? Kare saymaktan savaş edemiyoz...

DeletedUser35572

Guest
Güncellemeden sonra yollarda oluşan ' olaylar' da sıkıntı var. Örn: Yola ağaç devrilmiş tıklıyorum kaldırlmıyor

DeletedUser32332

Guest
Ben yönetici diylim ki sadece yazdim
Ne diyeyim, iyi trolledin beni. :D:D
Bi bak di mi? Yönetici mi, değil mi?:D:D Hemen atladık sazan gibi. Bir ilgiye, bir cevaba ihtiyacımız varmış demek ki... İlgililere duyrulur, otorite boşluğunu kullanıyorlar burada...:p

DeletedUser35412

Guest
Ne diyeyim, iyi trolledin beni. :D:D
Bi bak di mi? Yönetici mi, değil mi?:D:D Hemen atladık sazan gibi. Bir ilgiye, bir cevaba ihtiyacımız varmış demek ki... İlgililere duyrulur, otorite boşluğunu kullanıyorlar burada...:p
Gercekden yonetici diyilim yanlis anlamayın