• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Güncelleme 1.102

• Konuyu başlatan DeletedUser24930
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser25694

Guest
keşif kolu çok iyi olmuş! 3 gün etkinliklerde beklemek bizi baya usandırmıştı!

etkinlik görev listesinde de sıralamada düzeltme olsa ne iyi olurdu! önce sektöre savaşmadan ele geçir diyor-sonra sız diyor sızacak sektör kalmıyor! mecburen feth edip keşif kolu yolluyoruz sonrada sektör al sonra 1-2-3 gün etkinlikten geri kalıyoruz! önce sızdırsanız sonra sektör aldırsanız sonra keşif kolu yollatsanız 1 eyalette bir görev dizisini bitiririz diğer türlü 2-3 eyalette anca yapabiliyoruz!
saldırı bonusumuzun iyi olduğu dünyalarda haritanın hepsini bitirmek tek çözümde :D

şu oyun hakkında beğenmediğimiz yerleri nereye yazacağımıza da bir karar verseniz çok güzel olacak! destek sistemine yazıyoruz incelenecek tşk deyip suya cızık cızıyonuz ve forum önerilere yazın diyorsunuz! foruma yazıyoruz ilgili bölüm sorumlusu gerekli-olumlu-olumsuz-bireysel sorun veya öneri olduğunu yazan yok!

DeletedUser35412

Guest
oylama ne zaman 26/28 mayıs olucakdı acıklarmısınız

DeletedUser35412

Guest
oylama iptalmı 26/28 mayıs oylamaya sunulucak dediler de yüzden

DeletedUser35331

Guest
Aldığım son 30-40 tane ozalit sürekli aynı ozalite çıkıyor. Devasa binanın çeşidi fark etmiyor. Ticaretini yapıyorum. Yine aynı ozalite çıkıyor. Belki 50 tane olmuştur. Yeni parçaya ozalit asla çıkmıyor. Ticaret yaptıktan sonra da aynı ozalite çıkıyor. Bu nedenle oyundan soğudum ve bıktım. Yetkiliye duyurulur.

DeletedUser35331

Guest
Oyunda ciddi erzak sıkıntısı ortaya çıkıyor. Görevler de erzak verilmediği gibi, genelde erzak harcamak zorunda bırakılıyorum. Erzak üretmesi gereken binaların üretimi bence çok az ve kısıtlı. Erzak üretimi daha yüksek ve kolay olmalı. 8 saate 500 üreten Simyagerle 264 insan gerektiren Buğday tarlasından daha fazlası verilmeli. Duyurulur.

DeletedUser35412

Guest
sultan yakında ilerleme cagında sıgır ciftliyi olucak onu kur gerisi kolay gercekden ben bakdım cok erzak üretiyo;)