• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Güncelleme 1.96

• Konuyu başlatan DeletedUser24930
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser24930

Guest
Merhaba,

Güncelleme 1.96 ile ilgili görüş ve önerilerinizi bu başlık altında yapabilirsiniz.

Saygılar...

DeletedUser35273

Guest
tamam herşey çok güzel fakat asıl göz önündeki sorunlardan en önemlisi hazine avı sorunsalı düzeltilmemiş ... bunun yanında hep teknik hatalar üzerinde durulmuş eyvallah fakat öneriler bölümündeki hiçbir öneriyi eklentilerde göremiyorum, bunlar iletiliyor mu ?

DeletedUser35273

Guest
Bir de bu başarı bildirimlerine insan 50 elmas 60 elmas bişi ekler kuru kuruya başarıyı napalım zaten başarmışız.. insanları teşvik edecek şeyler ekleyin artık

DeletedUser34843

Guest
O zaman adaletsizlik olur... (Mesela bilgi tapınağı az olan, hiç olmayan arkadaşlarımız var... ilerleme puanları hep düşük kalır...)

DeletedUser35273

Guest
O zaman adaletsizlik olur... (Mesela bilgi tapınağı az olan, hiç olmayan arkadaşlarımız var... ilerleme puanları hep düşük kalır...)

düzeltme... İyi de sadece orda ki başarılar yok ki bir çok başarı kazanılıyor... madem başarı kazanıyorum resimden fazlasını versinler.. erzak falanda kabulümdür :)

M1 Grand

Well-Known Member
Merhabalar;

Bu başarım denen güncelleme sadece şekil ve süsten ibarettir. Bize bir getirisi yok, tabiri caizse tamamı ile çöp. Mobil için hazine avı güncellemesi yapılmıyor, unutuldu gitti. Artık bu süs ve şekil işlerini bırakmanızı oyuncular için faydalı güncellemeler yapmanızı bekliyorum.

Saygılar.

serdalca08

Well-Known Member
yazım hatası.png Oyun açılış videosun da yazıda '' gelişigüzel '' yazım yanlışı yapılmıştır .İki kelime birleşik yazılmaz ,anlatım bozukluğu yapmaktadır.

Hatti

Active Member
Arkadaş Tavernasını ziyaret ettiğimizde kazanılan forge puanları Devasa Binalarda kullanırken hata mesajı veriyor.... Bir önceki güncellemede de bildirmiştim...
Ayrıca saldırı puanı artıran kule ya da bina verseniz daha iyi olabilir.. Seferlerde verilen birçok bina işe yaramaz (ileri seviyedeki oyuncular için).. Hepsi envanterde duruyor... İlave alan veya devasa seviyesi artırma gibi ödüller verilebilir... Özellikle 4.seviye savaşlarda verilen ödüllerin bir cazibesi yok.. o nedenle savaşmayı düşünmüyorum...

DeletedUser35261

Guest
2389 adlı eklentiyi görüntüle Oyun açılış videosun da yazıda '' gelişigüzel '' yazım yanlışı yapılmıştır .İki kelime birleşik yazılmaz ,anlatım bozukluğu yapmaktadır.

V06g8v.png

DeletedUser35188

Guest
Mobilde bir kaç yerde yazım kaymaları mevcut örneğin arkadas/loncadas/komşu listesinde isimleri uzun olanların alt kısmı gözükmüyor aynı sorunu lonca seferinde ilerleme yaptığınızda alınan puan gosterilirken de yapiyor. Bazı yerlerde yazı puntolari değişmiş bilinçli mı yapıldı bilmiyorum fakat göz yorucu bir hale gelmis. Örneğin FP geri sayım mobilde gölgeli şekilde olmuş net değil sıralamaya girdiğimizde yazılar baya gereksiz bir şekilde küçülmüş durumda.

DeletedUser35188

Guest
Bir önceki guncellemede olduğu gibi mesaj listesinden devasa binalara girildiğinde tekrar oyundan atıyor cihazla alakalı demeyin önceki guncellemede aynısı olmuş ve yama gelince duzelmisti garip olan her guncellemede bu hatanın yapılması nasıl bir durum