• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

HAZİNE AVI

M1 Grand

Well-Known Member
Herkese merhaba,

Hazine avının mobilde olmamasını çoğu arkadaşımız dile getirdi, ancak mobil kullanıcılar için önemli bir konu olan hazine avı yerine, başarım denilen süsleme ve şekil güncellemesi geldi. Haliyle hazine avının mobile gelmesi konusunda umudu kesmiş durumdayım. Bunun ile ilgili hiçbir çalışma veya duyuru yapılmadı, yapılmayacak gibi görünüyor..

Saygılar.

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Ticket açıp oplara hazine avı mobil e gelecekmi dedim. Onlarda öneriler de konu açın dedi. Önceden uygulamanın çok eksikleri vardı. Epey ilerlettiler. Bayaa güzel oldu. Oyunu mobilden oynayanlar azımsanmayacak kadar fazla.burada hazine avı için bizlere destek verilirse muhakkak bu duruma da bi el atarlar ve mobil e getirirler hazine avını.

61HAYLAZ61

Well-Known Member
İnşallah. Konuyu gören arkadaşlar lütfen sizlerde bişeyler yazın. Bu isteğimizde yanlız olmadığımızı görsünler. Birlikten kuvvet doğar...

AVŞARBEYi

Member
Hocam ben bu iki konuyu 1 sene önce de dile getirmiştim.Şirkete ilettik çalışmalar deva ediyor demişlerdi .Sanırım hala devam ediyor.ne kadar sürerse artık

DeletedUser35273

Guest
Hocam ben bu iki konuyu 1 sene önce de dile getirmiştim.Şirkete ilettik çalışmalar deva ediyor demişlerdi .Sanırım hala devam ediyor.ne kadar sürerse artık
yapacakları çalışma tüm diğer oyunlarda hali hazırda var olan basit bir çalışma çok bir çaba gerektirmese gerek diye düşünüyorum

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Arkadaşlar oyunu oynayanların isteklerini yerine getiriyorlar. Bunu yapmak zor değil. Daha önce de bunu herkes istemiştir ama destek göremedikleri için seslerini duyuramamıştır.muhakkak bu konuya kayıtsız kalmazlar. Hazine avı gerçekten çok büyük bir eksiklik...

DeletedUser35273

Guest
Arkadaşlar oyunu oynayanların isteklerini yerine getiriyorlar. Bunu yapmak zor değil. Daha önce de bunu herkes istemiştir ama destek göremedikleri için seslerini duyuramamıştır.muhakkak bu konuya kayıtsız kalmazlar. Hazine avı gerçekten çok büyük bir eksiklik...

Bütün gün iş yerinde takipteyim işten çıkıyorum eve varana kadar süresi dolmuş oluyor yada birşey oluyor dışarı çıkıyorum kaçırıyorum 8 saatlik aşamayı ... çıldırtıcı birşey... Herhalde bu konuyu forum sorumluları da okuyordur

61HAYLAZ61

Well-Known Member
8 saatliği kaçırınca bi anlamıda kalmıyor bilirim. Mobilde olsa kaçırma şansı olmaz. Elbette bu konuları, oyuncuların isteklerini takip edenler vardır. Buradaki isteklere göre geliştirmeler güncellemeler yapılıyor. İnanıyorum ki hazine avı mobil sürüme gelecek...

DeletedUser35273

Guest
takip eden varsa bile pek sesi çıkmıyor geriye dönük pek geri bildirime denk gelmedim :)

DeletedUser

Guest
Arkadaşıma destek veriyorum. Hazine avı mobilde de olmalı. Selamlar

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Azda olsa destek olanlar çıkıyor. Eminimki forumdan haberi olmayan veya olupta gözden kaçıranlar vardır. HAZİNE AVINI nın mobil e gelmesini istemeyen kimse yoktur. Zamanla daha fazla destek alacağımızı düşünüyorum. Bu önemli eksikliği muhakkak gidermeleri gerek..

DeletedUser35188

Guest
Hazine avının mobil platformda olması için sanırım bu 4. 5. Postum sadece mobil platformda bu oyunu oynadığım için bu konudan en muzdarip benimdir sorun şu ki; aynı oyunu iki farklı platformda oynayanlar hazine avı olmadan kesinlikle eşit şartlarda oynamıyor bunu biz zaten dile getiriyoruz fakat bunun oyun geliştiriciler hiç mi farkında değil profile başarılar diye bir süsleme geldi şahsen daha öncede söylediğim gibi öyle bir süsleme yerine hazine avı gelistirilse oyuncular en azindan bir kere biz düşünüldük deyip minnettar olurlar. Bir alacaksaniz bir vermek zorundasiniz saygilar.

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Pc den herkesin hazine avını yaptığını düşünmüyorum. Lakin mobil platformuna getirilirse çoğu kişi yapar. Süsleme bencede gereksiz bi güncelleme olmuş haklısınız. Onun yerine hazine avı gelseydi süper olurdu

DeletedUser35273

Guest
bu kadar uğraşan bir ekip için oldukça basit bir eklenti... bunun yanında mobil versiyonda gül kazanımı için geri sayım var fakat pc versiyonunda geri sayım göremedim

DeletedUser35188

Guest
Pc de geri sayımı mouse imlecini üstüne götürdüğümüzde görüyoruz mobilde öyle bir seçenek olamayacağı için geri sayım FP ve gül için heran görünüyor