• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Lonca Keşifleri

DeletedUser32937

Guest
Şu lonca seferi iyi oldu, oyna renk kattı, loncaya fazladan puna kazandırdı ama gerçekten karlı mı?
Ufak bir hesap yaptım paylaşayım;
3. seviyeyi bitirdim 2. ve 3. seviyedeki savaşların nerdeyse hepsini manuel yaptım,otomatik yapsam kaybım daha fazla olurdu hatta kazandığım bazı savaşlarda malup olabilirdim ama baya zaman aldı. İki ordu peş peşe yenmek için 40-50 civarı haydut kaybetmişimdir. Diğer grup askerleri eklentili kullandım, eklentisiz olsa yol boyunca verilen askerlere denk gelirdi. Sonunda vere vere 50 ürün hediye verdi. Dilek kuyusu-premium ürün veya kültür binası da verebilirdi yada 100 elmas o benim şanssızlığım oldu tabi.
Loncanın topladığı puan benim payım ve buna karşılık gelen lonca güç puanı hesaplandığında 1500 civarı güç kazandırmışım.
Kendi çağımda iyi bir kuleyi (post modern için 120 puan) bir hafta tutsaydım 840 güç kazanırdım. Şehrimde 4 onur listesi var cilasıyla günlük 880 güç veriyor.

serdalca08

Well-Known Member
Lonca seferlerinde sandık ödülünde çağına ait 5 ürün ,30 vs ürün ödülünde kazandığımız ürün paketi envantere eklenmiyor .Düzeltirseniz sevinirim kolay gelsin.

DeletedUser33891

Guest
Lonca seferlerinde sandık ödülünde çağına ait 5 ürün ,30 vs ürün ödülünde kazandığımız ürün paketi envantere eklenmiyor .Düzeltirseniz sevinirim kolay gelsin.

Değerli oyuncumuz,

Bu konu ile ilgili ticket açmananız durumunda size daha sağlıklı yardımcı olabiliriz. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

DeletedUser34460

Guest
Lonca seferine kimlerin gireceği loncada belirlenir ve onlar a göre sefer kilitler i açılırsa maliyet azalabilir.
Birçok loncada üyelerin yarıya yakını tek sefer bile yapmıyor. Ama kilit açmak için bu üyeler için de ürün vermek gerekiyor.
Sefer e girmek istemeyen baştan belirtir. Gereksiz yere ürün ödenmez

DeletedUser29807

Guest
metin olarak kac karakter aliyor oyunun gelisimi icin tezim vardi ...50 bin karakter sigarmi...

DeletedUser28676

Guest
Merhaba...
3.seviyenin sonunda eserler özaliti verme şansı %65, savaşan kişiler zaten kurmuş oluyor bu binayı.
Yapılan onca savaşın ardından eserler özaliti yerine farklı hediye kazanma şansının yüzdesinin değiştirilmesi gerek.
Keyifli oyunlar

DeletedUser34810

Guest
sanırım yazacağım konunun burası ile ilgisi yok ,( bende gerçek yeri bulamadım) biraz op lara iş çıksın taşır onlar :))

Lonca seferinde 23 bölümde 1 tane bile hediye vermedi ? nasıl oluyor bu ?
bana olasılık hesabından lütfen bahsetmeyin . bunda bir hata var bunun bir an önce düzeltilmesi gerekiyor.

DeletedUser34810

Guest
Tekrar :

Lonca seferinde 3.seviyenin bitmesine 2 sektör kaldı şimdiye kadar 2 defa eserler tapınağı hediye verdi ??
bazı bölümlerde ayrıca ozalit veriyorsunuz , iyi yapıyorsunuz ama şu ozalitleri oyuncunun çağına göre verseniz olmuyormu?
banane colezyumdan marks tan vs devasalardan, verecekseniz 2 bölüm oluşturun ( çağları 3 hatta 4 e bölün) biz hangi seviyedeysek oranın ozalitini verin, veremiyormusunuz o zaman hiç vermeyin, inanın bizimle dalga geçiyorsunuz.
benim gibi bir çok oyuncuda eserler tapınağı mevcut olmasına karşın hala eserler tapınağı ozaliti neden veriyorsunuz,
( bunu açılacak sandıkta belirttiğiniz için yazdım )
bu oyunu kim tasarladıysa bir kez daha düşünsün nerede hata yapıyorum diye olmadımı bir daha düşünsün muhakkak hatasını bulacak ve düzeltecektir.
sistemde hata var, her güncellemeden sonra oyun biraz daha itici hale geliyor bilesiniz
bu şekilde oynayabiliyorsanız iyi oyunlar size :))

Gospodar

Well-Known Member
Bence de artık son savaştaki eserler tapınağı özaliti kaldırılmalı. Bu binayı sefercilerin çoğu zaten kurdu, tekrar tekrar özalit verilmesine gerek yok.