• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Soru - Cevap

• Konuyu başlatan DeletedUser42
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser34810

Guest
Kervansaraylar ,
Nüfus veriyormuydu ? yoksa mevcut nüfustan mı kurluyordu

DeletedUser34810

Guest
Depo Binası

Etkinlikte verilen depo binası 1 seferlik kullanımı var hadi onu anladık,
neden Ürün , erzak ve diğer binaları depolamaya izin vermiyor
(izin verdikleri = tapınak, kuşevi, pazar vs. fp veren binaları depolayır sadece :) )
BU Tüketiciyi yanıltmak değilmidir ? ( oyuncu tüketicidir)
Neden Tüketicinin lehine değilde sizin kendi isteğinize göre yapıyorsunuz ?

DeletedUser34886

Guest
Depo Binası

Etkinlikte verilen depo binası 1 seferlik kullanımı var hadi onu anladık,
neden Ürün , erzak ve diğer binaları depolamaya izin vermiyor
(izin verdikleri = tapınak, kuşevi, pazar vs. fp veren binaları depolayır sadece :) )
BU Tüketiciyi yanıltmak değilmidir ? ( oyuncu tüketicidir)
Neden Tüketicinin lehine değilde sizin kendi isteğinize göre yapıyorsunuz ?
Güzel söylüyorsunuz ama tüketiciyi yanıltmak tarzında bir söylem hoş olmuyor sanki. Bir kandırma durumu söz konusu olmadığı gibi hiçbir yerde bütün binalarınızı depolayabileceğiniz beyan edilmemiş ve hiçkimseye bir bedel karşılığında bahsettiğiniz ürün satılmamıştır. Yalnızca nacizane bir etkinlikte hediye olarak sunulmuş ve açıklamasında da sadece etkinlik binalarının depolanabileceği yazmaktadır.

serdalca08

Well-Known Member
Ben bu özelliği kullanmak için depolama kitini alabilmek için ,sarfettiğim efor çöp diosun yani.yaptığınız etkinlikler den memnun olan varmıdır.çunku ben zaman kaybı olarak görüyorum.

serdalca08

Well-Known Member
Yahu kardeşim şampion sığınağı askeri bina envantere taşınıyorda gizli haydut yuvası ve trampetçi askeri bina değil mi ? neden envantere taşınmıyor ? neden bu çelişki hali neden.

DeletedUser34886

Guest
Sorarız tasarımcılara neden diye? Vardır bir bildikleri belkide değil mi?

DeletedUser34810

Guest
Güzel söylüyorsunuz ama tüketiciyi yanıltmak tarzında bir söylem hoş olmuyor sanki. Bir kandırma durumu söz konusu olmadığı gibi hiçbir yerde bütün binalarınızı depolayabileceğiniz beyan edilmemiş ve hiçkimseye bir bedel karşılığında bahsettiğiniz ürün satılmamıştır. Yalnızca nacizane bir etkinlikte hediye olarak sunulmuş ve açıklamasında da sadece etkinlik binalarının depolanabileceği yazmaktadır.

iyide KERVANSARAY da etkinlik binası O neden depolanmıyor ozaman

DeletedUser34832

Guest
iyide KERVANSARAY da etkinlik binası O neden depolanmıyor ozaman
Değerli oyuncumuz, Kervansaray binası depolanabilir, fakat bu binayı envantere alabilmeniz için yeterli boşta nüfus gerekli olduğunu unutmayınız.
cu4ca1

DeletedUser26317

Guest
Kemalani, alttaki yazını sil, kendine ızdırap çektirme :)

DeletedUser33249

Guest
merhaba puzzle yarışmasını kazandım bildirim merkezine msj atmam yeterli midir?

DeletedUser34886

Guest
madalyaları nasıl ilerleme puanına çeviririm
Madalyalarınızla şehrinize genişleme satın alabilir, lonca seferinde girişim satın alabilirsiniz. Ancak Forge Puanına çevirebileceğiniz bir durum şu an için mümkün değil maalesef.

DeletedUser35100

Guest
arkadaşlar oyunda yeniyim. bu keşif gemisi gidiyor kutu geliyor bana stoka konuldu diyor fakat stok nerede onu bulamadım :S

DeletedUser32543

Guest
iyi günler .orhan8516 isimli oyuncu d dünyasında loncadaşım ve arkadaşım olmadığı halde bana ait devasaya fp atmış.bu nasıl olabiliyor.kendisini tanımıyorum yardımcı olabilir misiniz?

DeletedUser28522

Guest
iyi günler .orhan8516 isimli oyuncu d dünyasında loncadaşım ve arkadaşım olmadığı halde bana ait devasaya fp atmış.bu nasıl olabiliyor.kendisini tanımıyorum yardımcı olabilir misiniz?
İyi günler oyuncuların devasalarınıza Fp atabilmesi için,loncadaşınız,arkadaşınız veya komşunuz olması gerekiyor.
Sizde ekli değil ve loncadaşınız da değil ise aynı mahalle'de bulunuyorsunuz ya'da daha önce aynı mahallede bulunmuşsunuz.