• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

roadfox

Member
Uzun süredir oyundayım ve gereken zamanlardaki güncelleştirmelerle ve geliştirmelerle dahada zevk alarak hala devam ediyorum.Oyunu bir parça daha renklendirmek ve reel olması anlamında neden kendi fotolarımızı avatarımıza koyamadığımızı sormak istiyorum ve bunu bir öneri olarak sunuyorum.Teknik olarak çokta zor olmasa gerek + basmakalıp avatar resmi kullanma zorunluluğuda ortadan kalkıp bu seçenekte varolduğunda oyun çok daha zevkli hale gelecektir diye düşünüyorum.Ümit ederimki bu önerim değerlendirilir ve olumlu olarak geri döner.Saygılarımla,iyi oyunlar herkese :)

DeletedUser

Guest
oyunun yapısına ters düşer bence. sonuçta sanal kişiliklerle oynanan bir oyun. ve bunu amaçlayacaklarını sanmıyorum. kaldı ki herkes bir resim koymaz çok saçma şeyler yapanlar da olacaktır. bu yüzden bu önerinin kabul edileceğini sanmıyorum. yapılsa tabi renk katar.

DeletedUser

Guest
Oyle birseyin olmasi imkansiz. Oyunun ruhuna, kurulus ilkesine, amacina herseye ters..

roadfox

Member
oyunun yapısına ters düşer bence. sonuçta sanal kişiliklerle oynanan bir oyun. ve bunu amaçlayacaklarını sanmıyorum. kaldı ki herkes bir resim koymaz çok saçma şeyler yapanlar da olacaktır. bu yüzden bu önerinin kabul edileceğini sanmıyorum. yapılsa tabi renk katar.

Bu anlamda belli kriterler koyulur diğer forumlardada olduğu üzere ve arzu eden kendi fotosunu koyar oyun yapısıyla ne ilgisi var anlayamadım?Sonuçta kendisini yansıtacak ve öyle tanınacak bana çokta olmaz gibi gelmiyor ama ?

DeletedUser

Guest
Bu anlamda belli kriterler koyulur diğer forumlardada olduğu üzere ve arzu eden kendi fotosunu koyar oyun yapısıyla ne ilgisi var anlayamadım?Sonuçta kendisini yansıtacak ve öyle tanınacak bana çokta olmaz gibi gelmiyor ama ?
yöneticilerin defalarca dile getirdiği bir konu bu. tam olarak bu konuya tekabül etmese bile sanal kişiliklerle oynanıyor diyorlar. oyunun yapısına uymuyor kısacası. Olması da gerekmiyor bence.

DeletedUser32937

Guest
Oynun yapısına aykırı olaması falan bana bahane gibi geliyor. Şu anda belli sayıda küçük boyutlu resim içinden seçerken bile oynu yükleyince en son bu resimler açılıyor. Yani yüklerken zorlanıyor bir de dünya çapında milyon tane oyuncu herbiri kendince bir resim kaydetse oyun onları tek tek yüklese herhalde daha da zorlanacaktır. Evet birçok farklı sitede( örenek bu forum) böyle bir uygulama var ve o boyutta bir resmin kaplayacağı hafıza da çok değil ama demekki bu oynun altyapısı onu kaldıramaz diye düşünüyorlar.
Ha olsa kötü mü olur ? Tabi ki renk katar ama avatarıma resim koyacağım diye her defasında oynun açılmasını fazladan 1 dakika bekleyeceksem ben böyle bir uygulamanın taraftarı olmam.