• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Mobil uygulama

AVŞARBEYi

Member
iyi günler daha önce mobil uygulama da hazine avı uygulamasının olmasının oyuna daha çok zevk katacağı ile ilgili bir mesaj göndermiştim ve beni oyuna katkı yapmamdan dolayı bu mesajı da yazmaya teşvik edecek bir yanıt verdiniz teşekkür ederim. bundan da güç alarak mobil uygulamada eksikliğini hissettiğim bir konuyu da dile getirmek istedim. bilgisayarda olan ve hepimizin zevkle takip ettiği ve iştirakte bulunduğu sohbet uygulama penceresinin mobil uygulamada da bulunmasının yararlı olacağını düşünmekteyim.umarım bunu da almanya merkezli şirketinize iletirsiniz.iyi çalışmalar.

DeletedUser34453

Guest
Öncelikle oyuna olan ilginizden dolayı teşekkür ederiz, tabiki oyunumuz siz değerli oyuncularımızın fikir ve görüşleriyle dahada iyiye gidicektir. Paylaştığınız fikriniz, yetkili birimlere iletilmiştir. Tekrar teşekkür eder, iyi oyunlar dileriz.

DeletedUser

Guest
avşar beyine özellikle hazine avı konusunda katılıyorum oyuna hem daha fazla zevk katacaktır hemde benim gibi sürekli bilgisayar başında kalamayan oyunculara haksızlık olduğunu düşünüyorum çünkü özellike oyunun başlarında oradan gelen hediyeler oldukça değerli oluyor ancak çalışma şekli nedeniyle benim gibi oyuncular bu hediyelerden mahrum kalıyoruz. böylece bilgisayardan giriş yapan oyuncalar 1-0 önümüzde oluyor direk

DeletedUser27277

Guest
Selamlar... oyunun mobil uygulaması çok güzel , heryerde oyuna erişebilmek, bazı özelliklerden yararlanamamak kötü olan yanı, mobil uygulamada pazardaki ürün teklifini yapanın isminin görünememesi büyük sıkıntı ve devasallara destek sayfasının mobil uygulamaya bian önce dahil edilmesi bi çok kişinin daha aktif oynamasını sağlayabilir, hazine avınında buna etkisi büyük olabilir...