xmen kullanıcısının son içeriği

1. xmen

İnceleniyor Lonca savaş alanı sorunu

Merhabalar problem cihazınız ile ilgili olabilir, çevrenizdeki farklı bir cihazdan deneyip sonucu bize yazmanızı rica ediyorum sizden.
  2. xmen

Daha önce önerildi devasal binalar ve engel

Değerli oyuncumuz bize sunduğunuz öneriler hakkında bilgilendirme yapıyoruz, oyunu bırakın gibi bir ifade kullanmamız asla söz konusu olamaz. Bizim en temel görevlerimizden bir tanesi de, sizlerin taleplerini geliştiricilere iletmektir. Bu öneri daha öncede iletildi bunun bilgisini aktardım...
  3. xmen

İlave Yorumlar Bekleniyor engellenen oyuncu herşeyden engellenmeli

Değerli önerileriniz için teşekkür ederiz. Geliştiricilere ulaştırmaktan memnuniyet duyacağız. Diğer oyuncularımızın da bu konu hakkındaki görüşlerini merak ediyoruz. Keyifli Oyunlar Dileriz.
  4. xmen

Daha önce önerildi devasal binalar ve engel

Değerli oyuncumuz bu öneri daha önceden iletmiştir, forumda da tartışılmıştır bizde gerekli raporlamaları yaptık fakat kabul görmemiştir. Durumu bilgilerinize sunarız.
  5. xmen

Bölüm Kuralları

Merhaba Kral ve Kraliçelerimiz, Genel Tartışma bölümü Forge of Empires ile ilgili konuların oyuncular arası tartışıldığı bölümdür. Bu bölümde oyun veya forum ile ilgili konuları forum kuralları çerçevesinde tartışabilirsiniz. Genel Tartışma bölümü konuları tartışmaya açık konular olmalıdır...
  6. xmen

Yardım ve Sorular Bölümü Kullanımı

Merhabalar Kral ve Kraliçelerimiz, Her bölümde olduğu gibi bu bölüm içinde tüm Forum Kuralları geçerlidir. Bunlarında yanı sıra daha düzenli ve kullanışlı bir yardım ve sorular bölümü için aşağıda bildirilen kriterlere uymanız siz değerli oyuncularımızın yararına olacaktır. Yardım ve Sorular...
  7. xmen

Temmuz 2020 Etkinlik Takvimi

Bu takvimdeki etkinlikler, oyun içi etkinlikler ile karıştırılmamalıdır. Sadece Forum ve Facebook ile ilgilidir. *Yarışma Başlangıç Tarihi : 05 Temmuz olacaktır. Yarışma bitiş tarihi konu içerisinde duyurulacaktır. (Geçerli forum saati kabul edilmektedir.) *Değerli kral ve kraliçelerimiz...
  8. xmen

Çözüldü Kıta Haritası

Çok teşekkür ederim (:
  9. xmen

Çözüldü Kıta Haritası

Bazen genel sohbette denk geldiğimizde oluyordu, bu aralar stormtr adminimiz yapıyor. :) Bonkör olan odur. :)
  10. xmen

Çözüldü ????

Sorunun düzelmesine sevindim, keyifli oyunlar dilerim.
  11. xmen

Çözüldü ????

Uygulamayı silip en güncel halini yüklemenizi tavsiye ediyorum, sonucu yazarsanız memnun olurum, keyifli oyunlar.
  12. xmen

Çözüldü ????

Merhabalar aşağıdaki adımları deneyebilir misiniz? - Tarayıcınızı yenileyin (F5: yumuşak yenileme ve CTRL + F5: sert yenileme). - Tüm (greasemonkey) komut dosyalarını ve tarayıcı eklentilerini geçici olarak devre dışı bırakın. - Farklı bir tarayıcı deneyin - Forge of Empires, Firefox ve...
  13. xmen

Çözüldü Kıta Haritası

:D Son zamanlarda biraz cimrileştim ama gönül zenginliğimden yana değil tabiki ((:
  14. xmen

Bölümün Kullanımı Hakkında

Öncelikle bölümü kullanırken hata olduğunu düşündüğünüz olay hakkında daha önceden bir konu açılmış mı diye kontrol ettikten sonra konuyu açınız. Önceden konu açılmış ise o konudan devam ediniz. Konu açarken lütfen aşağıdaki şablona uyarak açınız. Tarayıcı ve Sürüm : Mümkünse sürüm numarası...
  15. xmen

Güncelleme 1.175 Hakkında Geri Bildirimleriniz

Merhabalar Farklı bir tarayıcıdan deneyebilir misiniz?