StormTR kullanıcısının son hareketleri

1. StormTR tarafından Kültürel yerleşimler tüm gelişmeler konusuna bir dosya eklendi.

Yerleşke bitirme ödülleri aşağıdaki gibidir. [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]

1.png 2.png 3.png 4.png 15. Tem 2019 14:44
  2. StormTR, Desolator kullanıcısının GvG de yenilikler ve gelişmeler yorumları konusundaki mesajını beğendi.

Haritaya 100 madalya verip girişi engellemediğiniz sürece haritaya katılımı ve adaleti sağlayamazsınız.. Benim haritada 10 kulem varsa...

12. Tem 2019 09:43
  3. StormTR, GvG de yenilikler ve gelişmeler yorumları başlıklı konuya mesaj gönderdi.

Gönül isterdi ki aramızda böyle insanlar hiç olmasa.... Fakat ne yazık ki gerçek hayatta sıkça karşılaşılan kötü alışkanlıkları olan...

10. Tem 2019 09:11
  4. StormTR, GvG de yenilikler ve gelişmeler yorumları başlıklı konuya mesaj gönderdi.

Sanırım yanlış anlamışsınız, GvG kaldırılmayacak, yeni bir savaş sahnesi eklenecek. Gelişmeleri takip edin....

10. Tem 2019 09:06
  5. StormTR, Kültürel Yerleşim: Feodal Japon Geri Bildirim başlıklı konuya mesaj gönderdi.

Doğru ama unutmayın mevcut sistem zaten yerleşkeyi erken bitireni ödüllendiriyor. Run taşı sırf bunun için planlanmıştır. Bildiğiniz...

10. Tem 2019 09:01
  6. StormTR, Desolator kullanıcısının Kültürel Yerleşim: Feodal Japon Geri Bildirim konusundaki mesajını beğendi.

Ben 13.yerleşkeye başladığımda sürelerle alakalı düzeltme oldu.. Yani benim ve benim gibi oynayan arkadaşlar için faydalı olmuş...

10. Tem 2019 08:58
  7. StormTR yeni bir konu açtı.

GvG de yenilikler ve gelişmeler yorumları

[ATTACH] Değerli oyuncularımız, oyunun en önemli savaş sahnesi hakkındaki gelişmeler ve beklentilerinizi bizimle burada paylaşınız...

tumblr_inline_oaaifc5kzG1uqm1uf_500.png

Forum: Genel Tartışma

10. Tem 2019 08:38
  8. StormTR yeni bir konu açtı.

Duyuru GvG de yenilikler ve gelişmeler

[ATTACH] Merhaba Kral ve Kraliçeler, Öncelikle, özellikle Lonca Savaş Alanı ile ilgili olarak Forge of Empires'daki değişikliklerle...

tumblr_inline_oaaifc5kzG1uqm1uf_500.png

Forum: Oyun Duyuruları

10. Tem 2019 08:26
  9. StormTR, Kültürel yerleşimler tüm gelişmeler başlıklı konuya mesaj gönderdi.

[IMG] Feodal Japonya'nın Sengoku döneminden ortaya çıkan Akechi Mitsuhide klanı yardımınızı istedi. Şehrinin Daimyo su olarak göreviniz...

9. Tem 2019
  10. StormTR, Kültürel yerleşimler tüm gelişmeler başlıklı konuya mesaj gönderdi.

Güncelleme 1.154 Bu güncellemede, Vikingler Kültürel Yerleşiminde bazı dengeleyici değişiklikler yapıyoruz: Her oyun için Büyük Rün...

9. Tem 2019
  11. StormTR, Kültürel yerleşimler tüm gelişmeler başlıklı konuya mesaj gönderdi.

Güncelleme 1.153 Kültürel yerleşim yerinizde üretim yapmayan bir binanız olduğunda ünlem işareti geminin üzerinde belirecektir.

9. Tem 2019
  12. StormTR, Kültürel yerleşimler tüm gelişmeler başlıklı konuya mesaj gönderdi.

Güncelleme 1.148 Viking Yerleşkesindeki "Son Hazırlıklar" görevinde, diplomasi binaları kaldırıldığında diplomasi sayacı doğru şekilde...

9. Tem 2019
  13. StormTR tarafından Kültürel yerleşimler tüm gelişmeler konusuna bir dosya eklendi.

Güncelleme 1.144 Kültürel Yerleşimler'de klavye kısa yollarının etkinliğini genişlettik. Artık ana şehrinizdeki gibi, kültürel...

1.png 2.png 3.png 4.png 9. Tem 2019