StormTR
Son Hareket:
17. Eki 2018 17:07
Alınan Beğeniler:
127

Bu Sayfayı Paylaş

StormTR

Yönetim Ekibi Forge Of Empires
StormTR üyesinin son etkinliği:
17. Eki 2018 17:07
    1. JANISSARY00
      JANISSARY00
      Başkan east server da etkinlik ne zaman gelecek
    2. JANISSARY00
      JANISSARY00
      Başkan oyuna pazar küçültme kiti gelecek mi
      1. StormTR
        StormTR
        Sanmıyorum ama Batık hazine özel etkinlik binası benim için pazar küçültme kiti gibi, çünkü yarısından daha küçük ve 2 tanesi 1 pazardan daha az yer kaplıyor...
        8. Eki 2018
        JANISSARY00 bunu beğendi.
    3. Terracotta
      Terracotta
      Selamlar. Selimziyaunsal olan oyuncu ismimi Terracotta olarak değiştirmiştim. Fakat forumdaki ismim hala selimziyaunsal. Bu ismi de Terracotta olarak değiştirmek istiyorum.
      1. StormTR
        StormTR
        Bu konu için öncelikle destek birimine ticket açmalısınız..
        Bu sayede talebiniz kayıtlara geçmiş olacaktır...
        27. Haz 2018
      2. Terracotta
        Terracotta
        Ticket açmıştım. Siz buradan da bildirin demiştiniz. Onun için foruma yazmıştım.
        30. Haz 2018
    4. kung lao
      kung lao
      storm abi sonuclar bellimi
      1. StormTR
        StormTR
        Forumda yayınlandı cevaplar
        19. Haz 2017
        RisSK06 bunu beğendi.
      2. kung lao
        kung lao
        gördüm saol strom
        19. Haz 2017
    5. trnc42
      trnc42
      Merhabalar benim bir sorum olacak sürekli bir oyuncu bana saldırıyor ve benim onu yenme gibi bir şansım yok acaba bu konuda bana yardım edebilirmisiniz yani Okadar ki onun yüzünden oyunu sileceğim lütfen yardım edin
      1. StormTR
        StormTR
        Bu konuda size yardımcı olmamız imkansız, ancak komşularınız değiştiğinde bu oyuncu size saldıramayacaktır. Komşu listesinde önemli değişim için sıralamada yükselmeye çalışın, faydası olacaktır.
        24. Eki 2016
        kung lao bunu beğendi.
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Hakkında

17.06.2015 den beri aktif bir oyuncuyum yalnızca Dinegu' da oyun hesabım vardır.
    23.06.2016 dan beri ise FoE TR destek biriminde oyun gelişimi ve gereksinimi için faydalı olabilmek üzere gönüllü olarak görev almaktayım...
    Bu süreç içinde sık sık oyuncularımız ile temaslarım oldu.
    Zaman zaman bir sorunu çözümlemek, bazen bir kural ihlali karşısında görevimi icra ederken oyuncularımızla temasta bulundum.
    Ne yazık ki bu temaslarda, çoğunlukla cezai yaptırımlar uygulayan, robotik cevaplar yazan ve oyuncunun nazarında hoş olmayan hatıralar ile kalan biri oldum...
    Biliyorum, ve ben sizi, sizin beni hiç anlayamayacağınız kadar iyi anlıyorum.
    Pek çoğunuz ile doğrudan, bazılarınız ile dolaylı temaslarım var...
    Kiminiz arkadaşım, kiminiz loncadaş yada komşum.
    Ama bu durum hiç bir zaman bu görevi icra ederken dikkate alınmadı ve alınmayacak... Çünkü uygulamak zorunda olduğumuz ve bizlerin güven ve eşit ortamda eğlencemize devam etmemizi sağlayan kurallar mutlaka her kes için eşitliği sağlamak amacı güder.
    Bütün bunlara bu gün neden gerek var, neden bunları yazmak gereği gördüm peki...???
    Bazı hallerde ki, genelde oyun içinde uzaklaştırma cezası alan kişiler
    -filanca kişinin cezası kaldırıldı
    -ona yada şuna yaptınız, yada yapmadınız
    gibi serzenişler ile bize adil olmadığımız, yanlı davrandığımızı yazdılar...
    Oysa her bir olay, kendine münhasır ve mevcut kurallar dahilinde ve dayanağında işlenir. Keyfi olması yada bir operatörün kişiselleştirmesine olanak sağlamaz, aksine birden çok seviye operatör onayına maruz kalır.
    Sizlerden özel bir ricam var.
    Lütfen oyun kurallarını okuyun ve anlayın...
    Çoğunlukla uzun soluklu süren bir strateji gereksinimli savaş oyunu içindesiniz..Oyunun gelişimi sizlerin ve geliştiricilerin hayal gücü ile ilerliyor. Hayal gücü ile ilerleyen bir oluşumun önüne geçilmesi yada bir sonrasının tahmin edilmesi bile imkansızken binlerce kişinin katılımı ile her gün daha ileriye gidecektir...
    Bu gidişiyat içinde yer almak için oyuncu olmaya devam edin yada bir sayfa öne geçin ve destek birimine katılın...
    Gelişime ve tecrübelerinize ihtiyacı olanlara gönülden katkı sağlayın....