StormTR

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Admin merhaba,
    Şehrimde kurulu bulunan pek çok değerli bina var ki artık işime yaramıyor.
    Bu binaları silmeden kurtulmak için Antikacıda satmalıyım fakat bina depolama sorunu ortaya çıkıyor.
    Sahadan direkt takasa sokmayı sağlayacak bir güncelleme düşünülüyor mu?
    Aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler...
    • Beğen
    Tepkiler: YERSU
    StormTR
    StormTR
    Merhaba, şimdilik bize ulaşan bir bilgi yok, bu birim genel hatları ile bir müzayede alanı gibi çalışması ön görülür.
    Fakat bu oyun ilk günden bu güne oyuncularının geri bildirimleri ve önerileri ile gelişti.
    Öneriler kısmında bir başlık açın ve oyun geliştiricilerinin dikkatini çekin.
    Canım adminimm, gönüllerin bi tanecigi iyi ki doğdunuz iyi ki tanımışım sizi ♡ Tüm güzellikler iyilikler sizinle olsun ♡ Her seyden önce bi baba gibi bi abi gibi olan sıcaklıgınızı hiç unutmayacağım :) Çok çok mutlu olun ♡♡ @StormTR
    StormTR
    StormTR
    Teşekkür ederim :)
    Sanal part 2 neden bu kadar kısa? 4 teknolojilik part mı olurmuş iyice saçma olmadı mı sizce de bu sistem?
    StormTR
    StormTR
    Merhaba...
    Oyun geliştiricileri mutlaka bir plan yapmış ve uyguluyordur ki bence buda o planın bir parçası. Böyle bir oluşumda kimse kısa vadeli planlar yapmayacaktır diye düşünüyorum.
    Forge of Savaş
    Forge of Savaş
    planla işimiz yok ki bizim. eskiden çağ geliyordu heyecanlanıyorduk şimdi 4 tane teknoloji ekliyorlar oyun bu kadar durağanlaşmışken bir de parça parça getirmeleri büyük bir handikap
    Başkan east server da etkinlik ne zaman gelecek
    StormTR
    StormTR
    Server için özel etkinlik yok ama forumda ve Facebook ta düzenli etkinliklerimiz var ay yapılıyor... Yakın zamanda oyun içi Cadılar bayramı etkinliği olacak. Önümüzdeki ay başı gibi olabilir.
    JANISSARY00
    Teşekkür ederim
    Başkan oyuna pazar küçültme kiti gelecek mi
    StormTR
    StormTR
    Sanmıyorum ama Batık hazine özel etkinlik binası benim için pazar küçültme kiti gibi, çünkü yarısından daha küçük ve 2 tanesi 1 pazardan daha az yer kaplıyor...
    Selamlar. Selimziyaunsal olan oyuncu ismimi Terracotta olarak değiştirmiştim. Fakat forumdaki ismim hala selimziyaunsal. Bu ismi de Terracotta olarak değiştirmek istiyorum.
    StormTR
    StormTR
    Bu konu için öncelikle destek birimine ticket açmalısınız..
    Bu sayede talebiniz kayıtlara geçmiş olacaktır...
    Terracotta
    Terracotta
    Ticket açmıştım. Siz buradan da bildirin demiştiniz. Onun için foruma yazmıştım.
    Merhabalar benim bir sorum olacak sürekli bir oyuncu bana saldırıyor ve benim onu yenme gibi bir şansım yok acaba bu konuda bana yardım edebilirmisiniz yani Okadar ki onun yüzünden oyunu sileceğim lütfen yardım edin
    StormTR
    StormTR
    Bu konuda size yardımcı olmamız imkansız, ancak komşularınız değiştiğinde bu oyuncu size saldıramayacaktır. Komşu listesinde önemli değişim için sıralamada yükselmeye çalışın, faydası olacaktır.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…