Simyacı17 kullanıcısının son içeriği

1. Simyacı17

Kültürel Yerleşke -Antik Mısır

ödülleri güzel
  2. Simyacı17

St. Patrick Günü Etkinliği 2020 anketi

setin hepsini lwl 2 yaptım. sevdiğim için değil, etkinlikleri bitirmeye takıntılı olduğumdan uğraştm. setin bonusları, diğer etkinliklere göre vasat kalmış etkileyici ve tatmin edici değil. bonusları biraz daha yükseltilebilir
  3. Simyacı17

St. Patrick Günü Etkinliği 2020 Geri Bildirimleriniz

ödül seti nin tamamlanmaması pek de önemli değil umurumuzda olmaz (ki seti tamamladm) ama böyle zevksiz ve ekran başına kitleyen etkinliklere hiç kimse hazmetmez. şu oyunu oynayan bir Allahın kulu bile etkinlik konseptibi sevdiği söylenemez. daha çok strateji ve mantık ile ilerleme isteyen...
  4. Simyacı17

Lonca savaş alanı ödül

lonca savaş alanında, hiç savaşmayanla ilk sıralarda yer alan oyuncular arasında hiçbir ödül farkı yok. Önerim lig sonunda, lonca içi sıralamaya göre oyunculara ödül verilmesi. yada ilk 10 a ödül. bu şekilde savaşanlar emeğinin hakkını almış olur, zaten savaşan ihtimal olarak fp, ürün gibi...
  5. Simyacı17

fp çakışmasını önleme

yazarak fp atmada çakışmaları önlemek adına, iki oyuncu tarafından aynı sayıda aynı anda fp yazılıp atıldığında sistem tarafından '' daha önce aynı sayıda fp atılmış devam edilsin mi '' die uyarı çıkabilir
  6. Simyacı17

Güncelleme 1,165 ilgili geri bildirimler

yazarak fp atmada çakışmaları önlemek adına, iki oyuncu tarafından aynı sayıda aynı anda fp yazılıp atıldığında sistem tarafından '' daha önce aynı sayıda fp atılmış devam edilsin mi '' die uyarı çıkabilir
  7. Simyacı17

Lonca Savaş Alanı Güncellemesi Yorumu

ilk hata benden olsun :) köy ile savaş alanı iç içe, köyüm nerede nasılsıniz dönecem
  8. Simyacı17

CADILAR BAYRAMI ETKİNLİK SONUÇLARI ?

Kazananların isimlerinin göremiyorum , hepsinde ''nickname'' yazılı bende mi hata var acaba?
  9. Simyacı17

Cadılar Bayramı Yarışması Geri Bildirimleri

şuana kadar yapılmış en eğleneceli en faydalı ve orijinal bir etkinlik olmuş tebrikler
  10. Simyacı17

Güz Etkinliği Geri dönüşleriniz :)

şıra fabrikası yükseltmesi iyi olmuş
  11. Simyacı17

Küfürlere engel olmak için birlik olalım.

Küfür, hakaret, imalı laf sokma...vs serbest arkdaşlar Defalarca ben de bu tarz şeylere maruz kaldım, ss alıp ticeketle bildirmeme rağmen somut bir netice alamadım, heralde bir kez uyarıdan sonra ceza veriliyor... Yani bir-iki hakkınız var (?) Oynadığım diğer platformlarda 'Teşhir Direği' denen...
  12. Simyacı17

Arkeoloji etkinliği yorumları

rahatlıkla ulaştım, en uygun aletler en çok karoyu gün yüzüne çıkmak önemli. İçi boş olan karoları patlatmayn
  13. Simyacı17

Bağlı kalan fpler

+1
  14. Simyacı17

Arkeoloji etkinliği yorumları

İlk kez yapılıyor
  15. Simyacı17

7. Yıl Dönümü etkinliği katılımcı genel yorumları

Yıldönümlerinde daha cömert olması gerektiğini düşünüyorum İnnogames in, Birçok oyunun özel etkinlikleri gerçekten iyi sürprizlerle dolu , Örnek vermek gerekirse, dünkü artış bonusları iyiydi 500 Elmas , 500 fp, çeşitli bonusları seçme hakkı, Yıldönümüne özel bina avatar vs :)