• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

serdalca08 kullanıcısının son içeriği

1. serdalca08

Özellik Kuantum İstilası [Lonca Baskınları]

Bir eylem puanın 1700 den 3500 e çıkarmanız uye sayısı az klanlar için handikap
  2. serdalca08

Etkinlik Mini Mücadele- Mart

Güz üzüm bağı ve noel babanın kızağını rivalde yer bulmamış hayal kırıklığına ugradım üzdü
  3. serdalca08

Arkadaş Listesinin 140 ile sınırlı olması.

Bu oyunu oynayan 140 kişi var mı ki arkadas listesini + layasınız . sacma sapan bi oyun ,asker havuzunda binlerce asker var biz hala maksimum 8 adet askerle savaşıyoruz kim ne yapsın bu oyunu.
  4. serdalca08

Mars Cevheri Yardım

mars ürün sentezleyıcisinden de mars ürünü üretebilirsiniz
  5. serdalca08

Güncelleme Güncelleme 1.272 & 1.273

Mart 2024 yerel seçim zamanı yaklaşıyor .ve adminleride seçimle seçme hakkı getirilmeli.
  6. serdalca08

Cilalama / Motive etme ile ilgili

Oyun ilerledikçe oyuna kolaylaştırmak için yeni güncelleştirmeler eklendi tek tık ile komşu cilalama vs arkadaş cilalama gibi ,neden şehrine cilalama veya motive eden kişileri artırmıyorsun da oyunu eleştiriyorsun .Ama zamanında demir çagda hamamı değilde çiçek böcek gibi şeyleri cilalamak...
  7. serdalca08

Özellik Günlük Giriş Bonusu

günlük oturum açma bonusu bende yok 21 agustos yuklemeyi unutmuşsunuz
  8. serdalca08

Güncelleme Güncelleme 1.263

titan çağı kristallaşmış hidro karbon yatağı var 2 adet hidro karbon veriyor .2 adet için çok mu düşündünüz acaba sadece 2 tanecik hidro karbon için
  9. serdalca08

Güncelleme Güncelleme 1.256

Yapılan güncellemelerle defansa yerleştirdiğim asker ünitesi birçok kez değiştiğini gördüm oldukça rahatsız edici
  10. serdalca08

Çözüldü oyunu telefonumdan kaldırdım fakat yüklü gözüktüğü için tekrar yükleyemiyorum

Doğru karar vermişsin bu oyun silmişsin, darısı diğerlerinin başına .
  11. serdalca08

Özellik Lonca Seferleri Seviye 5!

Çok güzel olmuş böyle devam . 6.seviye ,7, seviye 8...... 365 seviyeyide görmek isterim xd
  12. serdalca08

Etkinlik Forge of Empires Yıl Dönümü Etkinliği 2023

Oyunda ayrımcılık zaten yapılıyor platin,elmas ,altın seviyesindeki klanlarin aldığı ödüller bir mi .Yeni başlamış oyuncu kimin haddine düşmüş benimle aynı ödüle sahip olmak
  13. serdalca08

Etkinlik Forge of Empires Yıl Dönümü Etkinliği 2023

Yıl dönümü etkinliği yapıyorsanız kadim oyunculara bunu bedava vermeniz lazım karşılığında elmas beklemeden insanlar daha çok oyuna teşvik edilmek amacıyla, ama siz vizyonsuz oyun yapımcılara bisey anlatmak zor .
  14. serdalca08

Mars cevheri

Mars ürün sentezleyicisinde de mars ürün üretilebilir