pabl0tr kullanıcısının son içeriği

1. pabl0tr

İnceleniyor Lonca savaş alanı sorunu

bende mobilden girdiğimde aynı sorunu yaşadım, konuyla ilgili ticket açtım vs ama son güncellemeden sonra bu sorun düzelmişti
  2. pabl0tr

FoE Futbol Kupası Etkinliği Geri Bildirimleriniz

Turnuvadaki maçlarda tüm stratejileri denedim, daha önce söylenen üstünlük bonuslarına göre de dizilim yaptım inanın pek faydası olmadı. Oranlar ve dereceler yüksek olmasına rağmen çok maç kaybettim. Açıkçası turnuvayı özelliğinde bir problem var bence. Akıl ve mantıkla ilerlesen ve strateji...
  3. pabl0tr

İlkbahar Etkinliği 2020 Anketi

Lig sisteminde en üst lige elmas harcamadan ulaşmak imkansız. Bende biraz elmas harcamama rağmen altın lige yanaşamadım bile. Bence, lig sistemi yönetim tarafından tekrar gözden geçirilmeli. Eğer doğru ve zamanında hamlelerle ilerlenirse hem pagoda sv1 dahil tüm geliştirmeleri, hemde etkinlik...
  4. pabl0tr

2019 Yaz etkinliği anketi

etkinlikte verilen ödüllerden gözcü yeri bence çok başarılı sanırım geçen seneki etkinlikte yoktu. gemi ödülünü yeni toplayanların işi zordu geliştirme yakalamak çok kolay değildi. bekçi kulübesinide pek faydalı bulmadım. genel olarak güzel bir etkinlikti, emeği geçenlere teşekkür ederim
  5. pabl0tr

Arkeoloji etkinliği yorumları

ben 8 de kaldım, olayı çözene kadar boş karolara sarfiyatım çok oldu. tebrikler
  6. pabl0tr

Bağlı kalan fpler

kesinlikle katılıyorum. geri alamasak bile en azından "desteklediğimiz devasa binalar listesinden" çıkartabilelim. gerçekten sinir bozucu..
  7. pabl0tr

Arkeoloji etkinliği yorumları

dünya fuarının 10. seviyesine elmas kullanmadan ulaşabilen varmı merak ediyorum? bu arada etkinliği bende beğendim, emeği geçenlere teşekkürler.
  8. pabl0tr

2019 Karnaval etkinliği anketi

diğer etkinlilere göre keyif alamadım. geçen sene bu etkinlikte oyunu henüz oynamıyordum o yüzden geçen seneyle kıyas yapamam ama mesela bir önceki forgebowl etkinliği daha heyecanlı ve keyifliydi. ödül kazanma ihtimallerinde planlama yapılabiliniyordu. karnaval 2019 etkinliği set tamamlama ve...
  9. pabl0tr

Güncelleme 1.147 yorumları

sorun çözüldü, teşekkürler
  10. pabl0tr

Güncelleme 1.147 yorumları

arkadaşlar oyun bende yaklaşık 2 haftadır baya donarak oynanıyor. yardım bölümünde destek aldım çerezleri temizledim vs. ama çözüm olmadı. hala çok ağır işliyor yavaş oynuyorum. sizlerde aynı durum varmı? yada bu sorun son güncellemeyle alakalımıydı? veri tabanı güncellemesi bununla alakalımı...
  11. pabl0tr

Karnaval Etkinliği 2019 Yorumları

etkinliği bende beğenmedim diyebilirim. sebepeleri etkinlik setini bir tek sandıklardan kazanabiliyoruz ve bu sandıklardan da kazanma olasığımız maksimum %12 lerde oluyor. oyunu çok aktif oynasız dahi bu şansınız aynı malesef. pizza seti parçalarını toparlamak şansınıza kalmış. setin kapladığı...
  12. pabl0tr

Karnaval Etkinliği 2019 Yorumları

set tamamlanınca hangi bina tam olarak ne kadar ödül veriyor? fp , saldırı bonusu, savunma bonusu, madalya vs.
  13. pabl0tr

Kültürel Yerleşim

bende 19 a geldim usandım sildim, aslında o kadar fazla boş vaktimde yok
  14. pabl0tr

2018 Kış Etkinliği

benim bir sorum olacaktı, günlük özel hediyeyi nasıl elde edebiliyoruz? ilk gün boşa gitti :(
  15. pabl0tr

2018 Kış Etkinliği

bu 2017 ye ait