• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Mjölnir kullanıcısının son içeriği

1. Geliştiricilere İletildi Oyun Güvenliği

Çoğu zaman özellikle savaş esnasında sürekli kopmalar veya donmalar yaşadık. Aynı zaman dilimi içinde aynı şikayeti yapan arkadaşlarımız oldu (donma ve kasılma) demek ki bu tip proğramlar yüzünden oluyormuş. Hem proğram kullanarak kendinize olağanüstü avantaj sağlayın hem de genel sohbette...
  2. PC den oyuna giremiyorum

Şimdi girdim ama oyun dili İngilizce olmuş :((
  3. PC den oyuna giremiyorum

Az önce bir güncelleme yapıldı ve ondan sonra hiçbir dünyaya giremiyorum. Oyun dolarken ortaya gelince 'sistem hatası' uyarısı veriyor.
  4. Anket 2020 Kış Etkinliği anketi

Güzel bir etkinlikti, sadece biraz uzun olması sıkıcıydı...
  5. Güncelleme 1.151 geri bildirimleri

Oyuna giremiyoruz yarım saattir
  6. 2018 Kış Etkinliğini değerlendirin

Gayet güzel bir etkinlik oldu bence. Mesela Haydut Yuvası olmayan arkadaşlar rahatlıkla edindiler, Onur Listeleri yine öyle :)) Sadece süre olarak biraz uzundu ve 'yarışı peşin yarısı oyun bitince' der gibi görevleri bölmek pek hoş olmamış o kadar :)
  7. Futbol Kupası Etkinliği

Futbol Turnuvasında ''Günlük Görevler'' de her görev ödülü yine 60 enerji mi olacak? 50 de günlük bonusla uçtaki bir futbolcuya pas verme şansı dahi olmuyor çünkü enerji yetmiyor. Oyun bu formatla sürerse hiç albenisi kalmaz bana göre...
  8. Van Gogh Tarihi Görev Dizisi Yorumları

Altın vermiyor ki..! FP, Erzak, Lonca gücü veriyor altın yok...
  9. Van Gogh Tarihi Görev Dizisi Yorumları

Merhaba. ''Başyapıt'' ögesi 'çağına yükselt' kiti ile yükseltilirse verdiği fp sayısı değişecek mi acaba? Yada bekleme süresi değişecek mi? teşekkürler...