mh61 kullanıcısının son içeriği

1. mh61

Lonca Savaş Alanı Güncellemesi Yorumu

3 Dk da biz sektörü alıyoruz kardeşim, sen tokat atarak mı düşmanı öldürmeye çalışıyorsun :)
  2. mh61

Küfürlere engel olmak için birlik olalım.

Şevket, ben mi hakaret etmişim???
  3. mh61

Küfürlere engel olmak için birlik olalım.

Merhaba arkadaşlar. Bu oyunda uzun süredir oynamaktayım. Sevenim de var, sevmeyenim de. Bu oyunu zevkle oynayan biri olarak, rakiplerime herzaman saygı duymuşumdur. Bazı anlarda oyun içi gerginliklerden dolayı, rakip loncalardaki arkadaşlara takılmışlığım olmuştur, ama hakaret boyutuna...
  4. mh61

GELİYOR GELMEKTE OLAN

Peki, eski arkadaşlarınızın size verdiği değeri kaybetmeniz, sizi biran olsun düşündürmedi mi hiç???
  5. mh61

GvG de yenilikler ve gelişmeler yorumları

Storm kardeşim. oyunun oynanabilirlik seviyede kalmasını istiyorsanız, bu tarz yeniliklerden evvel, milletin 5dk da hesap açıp, anamıza, bacımıza, kızımıza küfürler etmesini engelleyin.
  6. mh61

Yakın çağ Saldırı tank ve füze bataryası..!!! yorumları alalım...

aachen, zeus ve casteli yükseltip saldırı bonusunuzu artırmanız gerekir. Oyunun kendi içinde dinamikleri vardır. Oyunu nasıl oynadığınız ile alakalı. Anladığım kadarıyla savaşları seviyorsunuz. öyle ise saldırı bonusu kazanmak için bu 3 devasalınızı yükseltmenizi öneririm.
  7. mh61

Yakın çağ Saldırı tank ve füze bataryası..!!! yorumları alalım...

Öyle bir tonda mesaj yazdınız ki, ben bile korktum kardeşim :)
  8. mh61

Arkeoloji etkinliği yorumları

patlattığınız karoları toplamanıza gerek yoktu zaten. Açılan karolardaki hediyeler ve idoller otomatik olarak envanterinize kaydedilmiştir.
  9. mh61

Lonca Savaş Alanı Güncellemesi Yorumu

Oyun oynanırken sürekli kuralları değiştirmeniz bence hoş olmuyor. Oyunu oynarken, raylı top üretip savunma koyduk kulelere, o kadar asker ve ürün neticesinde, savunma koyduğumuz kulelerdeki raylı topların saldırı-savunma bonusunu değiştirdiniz. Bizim kuleler rakip loncalara keklik oldu...
  10. mh61

SAVAŞLARDA SÜREKLİ YENİLGİ SAÇMALIĞINI DÜZELTİN LÜTFEN...

Karşınızdaki ordunun antisi ile savaşa girerseniz, manuel savaşta mutlaka kazanırsınız kardeşim.
  11. mh61

Viking yerleşimi

Bu oyun strateji oyunu. taşlardan, kayalardan engellerden bahsediyorsunuz. Hertürlü binaları şehrinize yerleştirebiliyorsunuz. sadece şehrinizin planlamasını ona göre yapmanız gerek. Yönetim binanızın yerini kaydırarak, rahatça şehre binalarınız sığar. Planlama yaparsanız, elmas almadan...
  12. mh61

Oyun Hakkındaki Düşünceleriniz

Enflasyonu zıplatan elmas fiyatlarındaki artış oldu sanırım :)
  13. mh61

Oyun Kuşatmada Program Kullanımına Kökten Çözüm

Benim kapasitemi neyle ölçtün :) Kapasite programımı kullanyorsun :)
  14. mh61

Oyun Kuşatmada Program Kullanımına Kökten Çözüm

Küçük beyninizle bana cevap yetiştireceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Sizin kapasiteniz bana yetmez, alayınız gelsin. İftira atacak başka birini bulun, ben boğazınıza takılırım, iftiracı ve avaneleri :)
  15. mh61

Arkadaşlık isteği

Arkadaşlık gönderebilmeniz için, sizin en fazla 79 arkadaşınız olması gerekir.