Lotrich Kingdom kullanıcısının son içeriği

1. Raporlandı lonca seferleri güncellenmesi gerekiyor

5. seviye çıkartacaklarına 4 dü niye zorlaştırırlar ki umarım ödülleri arttırmadan sadece zorluğu attırmak gibi bir saçmalık yapmazlar.
  2. Raporlandı lonca seferleri güncellenmesi gerekiyor

Artık oyuna gelen etkinliklerle birlikte artan saldırı gücü sonucu lonca seferi çok kolay olmaya başladı artık 64 savaş hem yetersiz hem kolay. Oyuna lonca seferi için 5. seviye zorluk eklenmesinin oyuna renk katacağını düşünüyorum.
  3. Raporlandı Kullanılmayan devasa binalar

Oyunda kolezyum, deal kalesi, notre dame vb neredeyse hiç bir oyuncunun şehrinde bulunmayan devasalar var. Bu devasa binaların güncelleme ile özelliklerini değiştirerek kullanılabilir hale getirilebilir. Bütün devaslar kullanılabilir olsa oyunda gerçekten seçim özgürlüğü sağlanabilir herkes...
  4. Anket Arkeoloji Etkinliği 2020 anketi

her anlamda rezalet bir etkinlikti ana binasından tut günlük ödüllerden görevlere kadar etkinlik binası kapladığı alanı hak edecek özelliklere sahip değil kesinlikle neredeyse kurmayacaktım bari ana binayı adam akıllı yapın. Görevlerde hep üretim üzerineydi şehrimden bina silip erzak binası...
  5. özalit seçim kiti

etkinliklerden kazanılan istediğimiz özaliti seçmemizi sağlayan özalit seçim kiti olsa oyunda çok işe yarardı
  6. 2019 Yaz etkinliği anketi

korsan bekçi kulübesi şaka gibi sadece +%1 saldırı gücü veriyor lonca keşfinden çok kolay bir şekilde elde edilen ayin ateşi +%8 savunma veriyor sizde bu adilmi ? bekçi kulibesi seçim kiti özel ödül olabilcek kadar değerli değil savunma sı bile +%5
  7. neden İslam ile ilgili bina yok

oyunu yapımcıları yabancı niye olsun bunu burda yazman anlamsız onlara desende gülerler zaten
  8. hani ister tüccar ister savaşcı olacaktık ?? feodal japonyada sacede tüccar olunuyor !!!

Bu oyunun sloganı ister savaşcı ol ister tüccar değili bende bir umut savaşcı olmak istedim ama habire zorunlu müzakere isteyen günlük görevler yüzünden o iğrenç müzakere sistemini kullanmak zorunda kalıyorum şuana kadar neyse dedim ama bu japonya kültürel yerleşiminde ürün kazanmak için...
  9. taverna

bir kaç gündür tamda bunu yazmayı düşünüyordum aklımı okumuşsun
  10. telefonlardaki düşmanın bizim askerlerimize vereceği hasar göstergesi bilgisayarda da olsun

telefonlarda düşmana tıklayınca saldırabileceği askerleri ve ne kadar hasar vereceği gösteriliyor pc de bu yok mağlesef büyük bir eksiklik ve bence kolayca çözülür pc de masuseyı düşmana gatirdiğimizde sadece menzilini ve hareket edebileceği yerleri gösteriyor telefondaki gibi bütün ayrıntıları...
  11. Yakın çağ Saldırı tank ve füze bataryası..!!! yorumları alalım...

kesinlikle katılıyorum zaten füze tankın counteri olması gerekirken hiç bir işe yaramıyor füzede savunma özelliklerini yok sayar diye yenetek olması lazım füzeyi geçtim vurucu timde kendine hayrı yok oda tankı alamıyor yüksek hasarlı bir piyade, tankı 2 vuruşla alamıyorsa ne işe yarar saldırı...
  12. kültürel yerleşkeler

kültürel yerleşkelerde şehir kurmak dışında normal şehirde olduğu gibi asker üretip savaş haritasında savaşıp ilerlesek daha iyi olmaz mı ? bu hali çok sıkıcı
  13. Güncelleme 1.154 geri bildirimleri

ben şuna eminim her bir kültürel yerleşke tamamladığımızda x4 ürün çıkma ithimalı +%1.5 artıyor gözüküyor ya tamamen kandırmacadan ibaret x4 çıkma ihtimali artıyor gibi gözüksede git gide azalıyor muhtemelen abartığımı veya yalan söylediğimiz sanacaksınız ama kesinlikle gerçek benim ilk...
  14. Uzay Çağı: Mars Yorumları

askeri binalar neden saldırı ve savunma bonusu vermiyor oyun zaten git gide zorlaşırken yeni çağda niye bonusları kaldırdınız
  15. lonca keşfinde savaş arenası

2 turlu lonca keşfi savaşlarında 2. turda savaş arenası farklı oluyor bu yüzden 2. savaş arenası sürpriz oluyor kıta haritasındaki gibi 2 turlu savaşlarda 2 . savaş arenası 1. ile aynı olursa ona göre strateji belirleyebiliriz arenayı beğenirsek devam ederiz etmezsek geri çekiliriz ama böyle...