kutaykarhan06 kullanıcısının son içeriği

1. Aynı internet üzerinden devasalara FP basma

Şu an için birbirinize FP atamıyor olabilirsiniz. Bunu belirtici bir yazı yazacaksın. İki ayrı hesabın olduğunu biliyorlarsa (bu karşılıklı mesajlardan bile gayet anlaşılır) önce FP atmaya izin verecekler sonra bir sabah iki köyde hesap dondurup devasalarını silecekler. Hep böyle olmuştur...
  2. Raporlandı Üretim görevleri

Günlük görevlerde ve etkinlik görevlerinde çıkan 5 dk lık 55 üretim yap, 8 saatlik 20 üretim yap gibi görevler yüzünden Tunç devrinin bir binası olan ve ileriki çağlara yakışmayan Nalbant tarzı binalar köyümüzden kalkamaz oldu. Hatta ben ilk kurdugumdan beri kaldırdığımı hiç hatırlamıyorum...
  3. Raporlandı Savaş müziği

Savaşırken müziği değiştirebilme imkanımız olabilmeli. Ya da Türkiye için muhteşem yüzyıl savaş müziği ideal görünüyor. Hem oynayan oyuncuların teşviki konusunda da yardımcı olacağını düşünüyorum. Linki de buraya bırakıyorum. Yani şu müzikte cenk etmenin ayrı bir zevk katacağını düşünüyorum :)
  4. Devasa ozalitleri

Şimdi sen böyle yazınca hatalı olduğum hissine kapıldım. Kusura bakma. :(
  5. Devasa ozalitleri

Sosyal mesaja mı başladın şimdi de. Ben geçmişten neye alışmışım ne söyledi abilerin ablalarin. Nasıl anlattiysa yanlış anlatmışlar masal çocuklara anlatılır. Anladın sen.
  6. Devasa ozalitleri

Etsene niye bekliyorsun. Siz hepiniz ben tek. Sen git üstlerine yaranmaya devam et belki FP verirler.
  7. Devasa ozalitleri

Fikirsiz yine mi sen :) Takas yolu olabilir mi? Ne dersin. Nasıl bir takas yolu düşündün?
  8. Devasa ozalitleri

Evet. Bunu ben nasıl düşünemedim. Lazım olan ozalitin olduğu bina. Bu çok önemli bir bilgi, herkes bilmez. Sen nerden öğrendin? Benim bahsettiğim ozalitler envanterimde, senin de envanterinde gereksiz yere duran ozalitler. Bunlar dursun mu. Kullanmayalım mı. Demir devrinde isteyen istediğini...
  9. Devasa ozalitleri

Kullanmadığımız veya köyümüze kurmadığımız devasa ozalitlerini köyümüzde olan devasaların ozalitleri ile degisebilmeliyiz. Köyüme kurmayı düşünmediğim Deal kalesi, notre damme, kolezyum ....vb gibi devasaların ozalitleri yüzü aştı. Bunları ben bir şekilde kazandım ama işime yaramıyorlar...
  10. Raporlandı Oyun Ticaret Sistemi

Bak bu bir fikirdir. Kimin de o da yok, olana çamur atar. Çünkü cahil olmak bunu gerektirir. Her postun altına olumsuz düşüncelerini kusar. Arada bir üstlerine selam yollar. Bilir ki buradaki nemalanmaları oyunda kâr ettirir. Sen programlamayı nerden öğrendin a cahil:) birde kolay iş değil...
  11. Raporlandı Oyun Ticaret Sistemi

Her pazar ayrı ayrı olacağına her köyde bir AVM açılsın. Lonca savaş pazarı, sefer pazarı, antika pazarı ve dostlarla alışveriş yapacağımız salı pazarı içinde olsun.
  12. Güven Puanı

Saçma.
  13. Çılgın proje

Olmaz mı dersin? Biz bir önerelim belki akıllarına gelmemiştir. Daha doğrusu olsa ne güzel olurdu. Proje bana ait olduğu için uygulamayı da pratikte anlatıyorum. Gel yap deseler yapamam. Sistemi google dan kopyalayacagiz. :)) Mavi adam ikonu aynı. Street wiew i aldık.Tek iş burda cizimcilere...
  14. Çılgın proje

Çılgın bir projeyle karşınızdayım. Köye zoom yapıldığı zaman içindeymiş hissi veren bir sistem. Köyümde Napolyon yürürken aklıma geldi. Bu adamın Napolyon olduğunu bilemiyoruz çünkü yüzü yok. Siz söylediniz biz öyle varsaydık. Hatta köyde kimsenin yüzü yok. Google earth tarzı bir mavi ikon adam...
  15. Raporlandı Yeni bir dünya

Hâlâ ayrı tellerden çalıyoruz seninle, benim kimseye düşmanlığım yok. Bir çok arkadaşım var. Çoğunluğu eski oyuncu. Ama sana laf anlatmak yoruyor beni. Tamam anladık sen istemiyorsun yeni bir dünya açılsın. Yeni başlayan arkadaşlara önerin de yeni bir dünyada oynayacaklarına, eskimiş...