• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

karakurt 54 kullanıcısının son içeriği

1. Özellik Lonca Seferleri Seviye 5!

çoğu arkadaş yazmış zaten 5.seviye ile ilgili tamamına katılıyorum hadi 5 seviye yi yaptı oyuncu karşılığı ne hiç sadece 5 seviye yi yapmış olacak..aktif oyuncu sayısı her gun azalan oyunda oyunu sevdirmek yerine soğutmak oyundan düşürmek için iyi bi çalışma olmuş...ben ve benim gibi olan 3...
  2. Daha önce önerildi-kapandı LSA YÖNETİCİ KONSOLU

benim düşüncemde savaş alanında bazen kulelerin alınması istemiyoruz ama loncamızdan biri gelip alıyor işaret olmasına rağmen .. acaba kuleyi alan oyuncunun ismide raporda belirtilemezmi
  3. Anket Güz Etkinliği 2020 Anketi

günlük ödüller hiç bir işe yaramaz ...herhalde daha kötüsü gelmemiştir
  4. tercihli binalar

olabilir veya mevcut etkinlik binalarının seviyelerini yükseltmek
  5. Anket Arkeoloji Etkinliği 2020 anketi

bir çok arkadaşın dediği gibi beta da sahmat vardı buraya gelmedi.surekli uretim ile ilgili görevler sıkıcı bina buyuk alan sıkıntısı herkes te var..geçmiş etkinliklerde verilen binalara yükseltme verilse iyi olurdu ..artık saldırı binasından çok saldırı savunma binaları verilmeli suan betada...
  6. Forge Bowl 2020 etkinlik anketi

etkinlik te denge yok sürekli topu en uzağa atıyorum ama binanın elmas almadan son seviyeye gelmesi zor gözüküyor
  7. lonca sefer ödüllerinde çağa göre

5 veya 6 yıldır oyundayız...okyanus çağında bekliyorum...seferlerde artık olağan ve iyice sıkmaya başlayan işe yaramayacak aynı ödüller.. geçmiin yüzü ayin ateşi kutsal bekçi bina depolama yenileme kiti...bu hafta 64 sonu bina depolama ve kutsal bekçci...zaten elimde çok fazla var...sadece ben...
  8. Oyun Hakkındaki Düşünceleriniz

Hersey zamanla
  9. Aile olarak katılım

Tamam .aksini söylemiyorum 5454 kapandı . Glory benim ip mi kullanmaya başladı . Bende aynı olayı tekrar yaşamayalım diye hesaplar kapanmadan bildrimde bulunalım dedim. Bakın sayın yönetici sizin kafanız bizden çol çalışır.bizim aklımız bu kadar. Ama glory ve karakus70 e bakarsanız birbirlerine...
  10. Aile olarak katılım

Yanlış. Önce ip bildirimi yapıldı
  11. Aile olarak katılım

12. Aile olarak katılım

Aile olarak oynanabilir diyorsunuz. Oynayınca multi oldu hesaplar kapandı
  13. Aile olarak katılım

Merhaba. Sevgili innogames yöneticileri. Yaklaşık 4 5 yıldır forge of empire isimli oyununuzu oynuyorum. Yaklaşık 3 gün önce karakus70 isimli hesabın engellendi. Sebebi ise glory of the ottoman adlı oyuncu ile aynı ip yi kullanmamız.halbuki aynı ip yi kullandıgımızı destek bölümüne bildirmistik...
  14. iş güç

iş güç
  15. İlkbahar Etkinliği-Kiraz Çiçeği Festivali Yorumları

etkinlik tamamen sacma olmuş...9.cu görev de kaldm..600urun bağıila veya tekno araştır...600 urun bedava geliyor sanki... bişey veriyorsan cezbetmeli...dandik bişey olmuş..