EFKARPERDES1 kullanıcısının son içeriği

1. EFKARPERDES1

Görevler olduğunda Olayların Sehirden Yokolması

Kesinlikle katılıyorum buna. Etkinlik başlayınca şehir etrafındaki olaylar sifirlaniyor galiba. Bu çok saçma.
  2. EFKARPERDES1

Raporlandı Küçük fikirler :)

Listeyi silmenize gerek yoktu. Ana merkez binasından sürekli cila motive taverna yaparsanız sadece size cila motive taverna yapanlara yapmış olursunuz. Arkadaş listenize baktığınız da kim cila motive taverna siz kalmış ise o kişi size yapmamıştır demektir. Onu çıkarırsınız arkadaş listeniz den
  3. EFKARPERDES1

Raporlandı Küçük fikirler :)

Faydalı bir öneri olur. Destekliyorum
  4. EFKARPERDES1

Raporlandı Savaş alanı güncellemesi

Bu öneriyi yapan arkadaşı tebrik ederim. Oyun kurucularının düşünemedigi olayı düşünmüş. Helal olsun. Lakin böyle faydalı olacak Bi özelliği oyuna eklemedikleri için oyun innogames ekibini kınıyorum...
  5. EFKARPERDES1

Raporlandı Üretim görevleri

Adam haklı. En küçük üretim binası olduğu için bu saçma görevleri bu bina ile yapıyoruz. Bu saçma üretim görevleri yerine x sayıda düşman askeri öldür görevi eklenilebilir mesela. Savaş üzerine kurulu bu oyunda görevlerin de savaş ağırlıklı olmasi gerekir. Saçma saçma görevler ile uğraşıyoruz...
  6. EFKARPERDES1

Güncelleme 1.180 Hakkında Geri Bildirimleriniz

5 elmas a Köyü toplama özelliği umarım Bi sonraki güncelleme ile oyuna eklenir. Artik oyunu mobil uygulamadan oynayanların sayısı bilgisayar dan oynayanlar dan fazladır. Bilgisayarda kullanılabilen özelliklerin mobilde de kullanılması gerekir. Bi nevi ayrımcılık oluyor bu durum.
  7. EFKARPERDES1

Foe tarihinde ilk kez dilek kuyusu da çıkmadı uzun süreli Bi etkinlikte.
  8. EFKARPERDES1

Raporlandı lonca seferleri güncellenmesi gerekiyor

Bi kaç kez 64 savaşın artık yeterli olmadığını ve sürekli aynı olan ödüllerin değişmesi gerektiğini öneriler kısmından paylaşmış tim. Umarım 5.ci etap eklenir keşif savaşlarına. Kabile alanı ayın ateşi gibi saçma binalara yükseltme kiti getirmek yerine etkinliklerde kazandığımız ama eksik kalan...
  9. EFKARPERDES1

Lonca savaş alanında da savaşırken eserler binası devreye girsin ve harita üzerinde eser çıksın keşif seferleri 64 savaş artık yetmiyor. 15-20 dk keşif seferinde savaşmak için 1 hafta bekliyoruz. Savaş alanın da eserler binası eser çıkarsın
  10. EFKARPERDES1

Raporlandı Kişilerin özelliklerinin görünmesi

Benim söylediğim olay zaten mobil de var. Mobil için konuşmuştum ben
  11. EFKARPERDES1

Çılgın proje

Fikir güzel ancak bu oyuna getirilirse oyun açılırken epey Bi yavaşlar. Bunlar oyuna eklenecek olan güzel grafiklerle yapılabilir. Lakin oyun kasmaya başlayabilir
  12. EFKARPERDES1

Raporlandı Tavernaya Yeni Özelliklerin Eklenmesi

Tavernanin geliştirilmesi gerektiğini daha önce ben de forumda yazmıştım. Pek ilgilenen olmadı bu konu hakkında. Kurulduğundan beri hep aynı özellikler olması yeniliğe kapatilmis anlamı taşıyor. Artik yeni özelliklerin eklenme zamanı geldi de geçiyor taverna ya.oyuna sunulan Bi özellik zamanla...
  13. EFKARPERDES1

Raporlandı Kişilerin özelliklerinin görünmesi

Bu özellik zaten oyunda mevcutta var. Kişinin ismi üzerine tıklayıp köyüne girip sol üst köşede köyüne verdiği isim e tıklayınca hangi loncada olduğu gözüküyor. Sıralamada aramanıza gerek yok
  14. EFKARPERDES1

Raporlandı Yeni bir dünya

Kesinlikle bu öneriye katilmiyorum. Zaten oyunu oynayan kişi sayısı abartılacak kadar fazla değil. Yeni dünyalara gerek yok. Sürekli yeni dünya açılırsa bu defa suanki dünyalar daki online oyuncu sayısı da düşer. Online oyuncular sürekli yeni açılan dünyalar da oynamaya başlayınca diğer dünyalar...
  15. EFKARPERDES1

Raporlandı Devasa bina küçültmesi

1- Oyunda Bi çok devasa bina kurmuş ve bu binalara büyük emek harcayarak belli seviyelere kadar yükseltmişiz. Lakin oyunda genişleme anlamında sınırlar olduğu için artık köy alanı yetersiz kalıyor. Yeni yer açmak için sürekli premium etkinlik binalari silmek zorunda kalıyoruz.daha iyi bina...