Dorian Gray kullanıcısının son içeriği

1. Dorian Gray

Lonca*ya üye bulmak (Özellikle Dinegu)

Lonca*ya üye bulmakta zorlanıyoruz. Kendine yeten bir Lonca*yız ama aktif üye sayısı ile oyunda iddiamızı yükseltmek istiyoruz. Bu konuda tavsiyesi olan varsa lütfen yardımcı olsun. - Aktif üye sayısını arttırmak için neler yapılabilir? - Üyeleri oyunda aktif tutmak için lonca yönetimleri...
  2. Dorian Gray

telefonlardaki düşmanın bizim askerlerimize vereceği hasar göstergesi bilgisayarda da olsun

Bence de daha iyi olur. Bu konu değerlendirilmeli.
  3. Dorian Gray

Pazar Yeri Ürün Teklif Sekmesi

Hem ürün stoklarımı düzenlemek hem de lonca ve arkadaş listesi için pazarı canlı tutmak amacıyla elimdeki her çağ ürününden haftalık teklifler hazırlıyorum. Ancak bunları düzenlemek imkansız. Süresi dolmadan silmeye çalıştığımda tek tek işlem yapmak çok yorucu ve çok vakit kaybediyorum. Ayrıca...
  4. Dorian Gray

Gelecek Çağlara Ait Asker Edinme

Ben Geç Dönem Orta Çağ'dayken envanterime Sömürge Çağı'na ait olan iki birim Silahşör geldi. Ayrıca lonca gruplarında saldıranın kendi çağından üst askeri birimlerle yağmalama girişiminde bulunduğu ve bunun nasıl mümkün olabildiğine ilişkin sorular gördüm. Bizzat ben tanık oldum ve tanık...
  5. Dorian Gray

Gelecek Çağlara Ait Asker Edinme

Merhaba, bazı oyuncuların mevcut çağlarından bir ya da iki çağ sonrasına ait askeri birlikleri bulunmakta. Bu nasıl mümkün olabiliyor?
  6. Dorian Gray

GÜNLÜK MÜCADELEDE müzakere durumu...

Bu konuya ben de katılıyorum. Günlük görevlerdeki müzakereler gereksiz ölçüde zorlayıcı. Çoğu zaman müzakere görünce görevden vazgeçiyorum artık. Oyuncu seviyesine göre müzakere zorlukları belirlenebilir ya da önerildiği gibi görevin başarısız olmaması için tercihe dayalı bir alternatif olarak...