Desolator kullanıcısının son içeriği

1. Desolator

FoE Futbol Kupası Etkinliği Geri Bildirimleriniz

Etkinliğin oyuncuların gücü ve takım puanınla doğru orantılı olmayıp tamamen şansa bırakılması çok kötü olmuş.. Daha adil bir etkinlik beklerdim. O kadar elmas basıp takımı güçlendirdik ama %60-70 kazanma ihtimalim olan maçı kaybetmem saçma.. Ayrıca her etkinlik köyün etrafındaki olayların...
  2. Desolator

Zafere Giden Yol Hakkındaki Geri Bildirimleriniz

Bence mantıklı çünkü o ligde kalabilmek için loncalar kendini parçalıyor.. sabaha kadar nöbetleşene oyuna giriyoruz yeri geldi mi
  3. Desolator

İnceleniyor Son Güncelleme berbat

6 plus kullanıyorum
  4. Desolator

İnceleniyor Son Güncelleme berbat

Mobil versiynda bir ağırlık var evet doğru.. belli periyotlarla oyun kapanıyor ve telefon ana ekranına dönüyor bir süredir..
  5. Desolator

Güven Puanı

millet sürekli fake hesap açıp kendine puan basar :)
  6. Desolator

Arkeoloji Etkinliği 2020 anketi

Şahmat innogames'in bize kazığı oldu resmen.. Çoğu oyuncu o binayı bekliyordu
  7. Desolator

Getirilmesi gereken yenilikler

bence hazır uzaya çıkmışken zaman makinesi devası gelsin.. her seviyesinde köy toplama saati tüm binalar için kademeli olarak düşsün.. 24 saatte bir köy topluyoruz ama toplarken hep 10-15 dk daha ileri gidiyor köy. sonra ileride bir gün geceye denk geliyor sonra bi anda ertesi güne kayıyor köy...
  8. Desolator

Lonca Savaş Alanı Geliştirmeleri Geri Bildirimleriniz

bütün hepsi 5 olursa köyde yer kalmaz :D
  9. Desolator

Lonca Savaş Alanı Geliştirmeleri Geri Bildirimleriniz

Onur heykeli 8. seviyede 8 fp verseydi daha iyi olurdu. şu aşamada 7. seviyede bırakmak en matıklısı loncaya ve kişiye sağladıkları bakımından.. hatalı seviye :)
  10. Desolator

yapıların yönünü değiştirme

:)
  11. Desolator

yapıların yönünü değiştirme

köy düzenlemek strateji ve planlama işidir.. yönleri değişirse bi anlamı kalmaz bence
  12. Desolator

Şehir Düzenlemesi

Bu konuya +1 diyorum. Zor oluyo bazen yer değişiklikleri. Yapacağım değişikliğin olduğu bölgeyi komple yeniden inşaa ile kaldırıp sonra düzenliyorum halbuki yapacağım normalde 1-2 binalık değişiklik
  13. Desolator

Soru - Cevap

Bahsettiğin hangi binaysa onu aldığın etkinlikte verilen diğer parçalardan bahsediyor Aynı bina yanyana konunca bonus vermiyor
  14. Desolator

Uzay Çağı- Asteroid Kuşak Geri bildirimleriniz.

Gelicek askerin özel olması lazım ki herkes alamsın dimi :) ayrıca kuyudan ziyade yer yok yer önemli. En az 100 kuyu envanterde :cool:
  15. Desolator

Uzay Çağı- Asteroid Kuşak Geri bildirimleriniz.

Bi kahraman asker yaratılsın şampiyon gibi. Elmasla üretilsin süperman güçlerinde olsun