breyheart2 kullanıcısının son içeriği

1. Bahar Etkinliği Yorumları

merhaba sayın yönetici arkadaşlar başlayacak etkinliğin demosunu oynadınız ise lütfen sıralı görev listesini paylaşabilirmisiniz bizimle iyi geceler:)
  2. 2019 Karnaval etkinliği anketi

tek kelime ile hayal kırıklığı yarattı bende etkinliğin şanına yakışır ödüller beklerdim ama kurmaya bile üşendiğim bir sürü gereksiz ödül çıktı kaldıkı bukadar ucuz ödüllere göre sandıklara harcanan florin miktarları hayli fazla dediğim gibi onur listesi hariç başlangıçtan bu güne kayda değer...
  3. Karnaval Etkinliği 2019 Yorumları

teşekkür ederim admin ..
  4. Karnaval Etkinliği 2019 Yorumları

arkadaşlar görev listesi nasıl bulabilirim bilen varmı ?
  5. Soru - Cevap

Desolator :)ben böyle şansın gerçek hayttan geçtik oyundadamı buldu bu şans beni
  6. Soru - Cevap

ya allah aşkına yönetimden birisi cevap versin bu dilek kuyuları artık sadece para ve erzakmı veriyor? 2 aydır hergün dilek kuyularından para ve arzak alıyorum eğer böyle devam edecekse görevlerden dilek kuyusu düşürmeye yada görev yapmaya çalışmayalım yada silelim gitsin hiç bir işe...
  7. Aile olarak katılım

ya allah aşkına yönetimden birisi cevap versin bu dilek kuyuları artık sadece para ve erzakmı veriyor? 2 aydır hergün dilek kuyularından para ve arzak alıyorum eğer böyle devam edecekse görevlerden dilek kuyusu düşürmeye yada görev yapmaya çalışmayalım yada silelim gitsin hiç bir işe...
  8. Forum Cevap bildirimi

9. Soru - Cevap

10. LONCA SAVAŞLARI

.
  11. LONCA SAVAŞLARI

2012 yılından beridir adı üstünde lonca savaşları yıllar geçtikçe tıpkı gerçek dünya gibi büyükler(ülke) istediğini alır küçükler artıkları toplar bu oyunuda bazı oyuncu ve loncalarda evrimleştirerek tekellerine almak istiyor ..
  12. LONCA SAVAŞLARI

Bende bir konu ilave etmek istiyorum ve katılıyorum lonca savaşları oyuna yeni başlayan ve yeni kurullan loncaların söz hakkı olmamasıdırki çok doğru örnek olarak ben bulunduğum çağda kıtada herhangi bir bölgeye pek tabi saldırabilirim fakat bu bölgeyi daha önce almış olan lonca bana mesaj...
  13. 2018 Kış Etkinliği

Merhaba sıralı görev listesi çıkacakmı?