• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

aliozan kullanıcısının son içeriği

1. Raporlandı Topluluk Oyun Geliştirme Süreci için Önerileriniz (1.209 vesiyonu)

oran yada orantısız güçten bahsetmiyoruz eşitlikten bahsediyoruz. Mobil oyuncuları kıta savaşlarına katılamıyor. Bilgisayarda oynayan kişilere ekstra puan kazanma fırsatı veriliyor. güçlü yada zayıf önemli değil. önemli olan adaletin eşitliğin sağlanması. Ya mobil oyunculara da getirilsin bu...
  2. Raporlandı Topluluk Oyun Geliştirme Süreci için Önerileriniz (1.209 vesiyonu)

Kıt a haritasını kapatın artık. Bilgisayardan oynayan oyuncular ile rekabet edemiyor telefon ile oynayan oyuncular. Orada yapılan savaşlara katılamıyorlar bu nedenle ciddi şekilde puan farkı oluyor oyuncular arasında. Eşitsizliği önleyin. Bu eşitsizlik sonucunda birçok kişide yarışta başarılı...
  3. Telefon ile oynayanların yaşadığı haksızlık

mobile de getirsinler yada kaldırsınlar. Şu anda saçma bir durum var zaten. Önemli olan lonca iken lonca üyesi sana sadece cm yapıyor. Arkadaşların tavernaya da oturuyor. Arkadaşlar loncadan daha üstün pozisyonda. Eğer kıta kaldırılıp yerine komşulara saldırı yapılıp oradan kazanılan puanlar ile...
  4. Telefon ile oynayanların yaşadığı haksızlık

Kıt a haritasını kapatın artık. Bilgisayardan oynayan oyuncular ile rekabet edemiyor telefon ile oynayan oyuncular. Orada yapılan savaşlara katılamıyorlar bu nedenle ciddi şekilde puan farkı oluyor oyuncular arasında. Eşitsizliği önleyin. Bu eşitsizlik sonucunda birçok kişide yarışta başarılı...
  5. 03 şubat 2021 güncellemesi

Berbat bir güncelleme oldu. Hadi her çağ atladığımızda 1 defa yaşanan ekran büyükleri ayarlarının değişmesini kabullenmiştik ama şu anda biten bir erzak üretiminde bile oyun otomatik olarak ekran ayarlarını değiştiriyor. İnsanları oyundan soğutur bu hata
  6. Kabul Edilmedi Lsa saati ve ürün sıkıntısı

Hiç bir büyük lonca %1 ihtimal bile olsa demir devrinden bir oyuncuyu loncaya alıp LSA da ürün riskine girmek istemez ve istemiyor.
  7. Kabul Edilmedi Yeni bir dünya

şu anda yeni bir oyuncunun mevcut dünyalara girmesi mümkün değil. yarışacağı kişiler yok. Gelişmesini sağlayacak olanbüyük loncalar ise LSA da savaşırken eski çağların ürünü istenecek diye yeni oyuncuları loncaya kabul etmiyor. bu kişiler de aktif olmayan küçük loncalara katılıyor ve oyunun...
  8. İlgi çekmedi/kapandı Oyuna yeni katılımlar ve yeni dünya

Şu anda hiçbir kuvvet bana A-B-C gibi eski dünyalarda hesap açtırıp oyun oynatamaz. Don Kişot gibi mi savaşacağım tek başıma benden yüzlerce kez kuvvetli bir oyuncuya karşı. Parası olan yeni dünyada elmas alsın kullansın. Benim gibi parasız olan kişilerde emekleri ile üst seviyelere çıkmayı...
  9. İlgi çekmedi/kapandı Oyuna yeni katılımlar ve yeni dünya

ben elmas kaldırılsın yada yasaklansın demedim. Konuyu çarpıtıyorsun. Başka dünyalarda kazanılan elmaslar taşınamasın bu yeni dünyaya diyorum. Oyuna yeni başlayan ile aradaki terk fark tecrübe olsun. isteyende gitsin para ile elmas alsın. Daha adil bir ortam olur. Yani dünya açılmaz ise ne...
  10. İlgi çekmedi/kapandı Oyuna yeni katılımlar ve yeni dünya

Bu oyuna yeni oyuncular katılmasını istiyorsanız yeni bir dünya açın ve bu dünyaya diğer dünyalardan elmas naklini önleyin. Zaten yeni başlayan oyuncu acemi. bir de daha önceki dünyalardan getirilen elmaslar ile oynayan rakiplere karşı mücadele edemez. Oyunun tadı kalmaz. Allah rızası için bir...
  11. Raporlandı Getirilmesi gereken yenilikler

Bu oyuna yeni oyuncular katılmasını istiyorsanız yeni bir dünya açın ve bu dünyaya diğer dünyalardan elmas naklini önleyin. Zaten yeni başlayan oyuncu acemi. bir de daha önceki dünyalardan getirilen elmaslar ile oynayan rakiplere karşı mücadele etmez. oyunun tadı kalmaz. Allah rızası için bir...
  12. iptal

pardon sondaki 75 puan eklenmiyormuş. ne işe yaradığını çözemedim ama konu kapanmıştır.
  13. iptal

lonca savaş alanında loncaların mesafelerine göre etraflarındaki eyaletlerin durumuna bakılınca bazı loncaların avantajlı başladığı görülüyor. üstelik ilk eyaleti aldığımızda 75+64=139 saate ulaşması gereken saatlik zafer puanı artışımız 125 puan olarak hesaplanıyor. Acaba bir ayrımcılık mı var...
  14. Cadılar Bayramı Yarışması Geri Bildirimleri

3-5-9-11 numaralı balkabakları
  15. FoE Eylül Hatayı Bul Ödülü Al Etkinliği

itiraz ediyorum. oyun içinde askerlerin yanında şampiyon varken baktım yanındaki askerlerin hiçbirinde güç artışı olmadı