• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Soru - Cevap

• Konuyu başlatan DeletedUser42
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser31075

Guest
şuan brisgard dünyasına erişemiyorum neden acaba
hızlı pc ve dokunmatik ise ssd kartın varsa sakın kıtalarda kuşatma atma hesamını silerler sebep ise hızlı atmış olman mış bana öyle dediler anlamk mümkün değil 5 senelik emeğimi sildiler

DeletedUser36040

Guest
merhaba.
"Arkadaşlar" sekmesinde mouse beklettiğimizde, kişi hakkında yardım ekranı geliyor, güzel. Birde "son ziyaret" adı altında ne zaman cila, motivasyon veya taverna ziyareti yapmışsa o tarih yazsın. Bazı kişiler her gün CMT yaparken karşı taraf 2-3 hafta hiç uğramamış bile. Olay geçmişinden takip etmek istemiyorum. Yazılım ekibi dikkatine. Umarım gelecek güncellemede bu konu halledilmiş olur.

babareiz

Well-Known Member
Merhaba,
İdollerin Tholos'u geliştirme kiti lazım. Yarım kaldı etkinlik ödülleri geliştirmeye yetmedi. Bu kitlerden yeni etkinliklerde ödül olarak vermeyi düşünüyor musunuz? Mesela şuanki yaz etkinliğindeki çarkıfelekte verilseydi iyi olmaz mıydı ?

DeletedUser

Guest
Merhaba,
İdollerin Tholos'u geliştirme kiti lazım. Yarım kaldı etkinlik ödülleri geliştirmeye yetmedi. Bu kitlerden yeni etkinliklerde ödül olarak vermeyi düşünüyor musunuz? Mesela şuanki yaz etkinliğindeki çarkıfelekte verilseydi iyi olmaz mıydı ?
Etkinlik ödüllerini bildiğiniz üzre şirket belirlemektedir lakin bu hiç gelmiyeceği anlamına gelmez belirli zamanlarda elmas karşılığı özel teklif olarak sunulmaktadır lakin bunun da tarihi belli değildir.

serdalca08

Well-Known Member
Etkinlikte birçok bina veriliyor,hepsinin yükseltmesi farklı sayıda .Oyunculara tek bir adet yenileme getirilse ,joker kitini istediği bina da kullanılsa daha uygun olur.Günlük görevlerde joker kiti yenilenmesini isyen istediği binaya kullanmış olur.Eksik kalan kitlerde mağduriyet yaşanmaz.

DeletedUser

Guest
Etkinlikte birçok bina veriliyor,hepsinin yükseltmesi farklı sayıda .Oyunculara tek bir adet yenileme getirilse ,joker kitini istediği bina da kullanılsa daha uygun olur.Günlük görevlerde joker kiti yenilenmesini isyen istediği binaya kullanmış olur.Eksik kalan kitlerde mağduriyet yaşanmaz.
Öneriniz dikkate alınıcaktır şirketimize bildirimini geçeceğiz lakin bu önerilerinizi ilgili sayfaya yazarsanız çok daha kısa sürede daha hızlı iletmiş oluruz :)

DeletedUser31283

Guest
Neden oto cm sırası değişti. Eskiden ilk kutsal gökyüzüler cmlenirdi şimdi en sonda ve köy toplanırken çoğu cmsiz oluyor. Üzmeyin eski oyuncularınızı şu katılımın düştüğü günlerde.

DeletedUser36037

Guest
Selamlar.
Bir komşum "Geç Dönem Orta Çağ'da" olmasına rağmen bana "Sömürge Çağı" askerleriyle saldırıp yağmalıyor. Bu durum normal ise bulunduğumuz çağdan daha ileri çağlara ait askerleri elde etmek nasıl mümkün oluyor? Ayrıca böylesi bir durumda bulunduğumuz çağdan daha ileri çağlara ait askerler elde edersek ordular arasındaki güç dengesini korumak nasıl mümkün olabilir?
Ben Zirve dönem Orta Çağda olduğum halde benden iki çağ ilerde olan Sömürge Çağı askerlerine karşı hiç bir şansım olamaz ve günlük yağmalanmam kaçınılmaz olur.

DeletedUser36211

Guest
arkadaslar gorevlerden birini yapamadim 7 tane korucu yada nisanci sahibi ol diyor ben su an ilerleme cagindayim korucu kurdum ama yine an fazla 4 acabiliyorum nasil 7 tane olucak lonca swfwrlwrinde cagima gore asker veriyor.nasil olucak bu is gorwvinnadi kiliclar ve buyu

DeletedUser34832

Guest
arkadaslar gorevlerden birini yapamadim 7 tane korucu yada nisanci sahibi ol diyor ben su an ilerleme cagindayim korucu kurdum ama yine an fazla 4 acabiliyorum nasil 7 tane olucak lonca swfwrlwrinde cagima gore asker veriyor.nasil olucak bu is gorwvinnadi kiliclar ve buyu
Merhaba....
Neden bir Korucu binası daha kurup gerekli asker sayısı kadar üretim yapmayı denemediniz...???

DeletedUser34338

Guest
Bir oyuncu arkadaş şehrime saldırdı ve benim savunma birliklerim menzilleri içinde saldıran birlikler olmasına rağmen ateş etmediler. Bunun sebebi ne olabilir acaba?

babareiz

Well-Known Member
Merhaba..
Günlük görevler hep 10 fp veriyor. 7 görevi tamamlıyorum 50 fp veriyor. Birkez olsun değişik birşey çıkmaz mı bu serilerden anlamış değilim. Gelen ödüller, palmiye, 10fp ya da yenileme kiti. Sormak istediğim soru şu, bu % lik olasılıklar harbiden çok saçma değil mi? 10fp ye %55 veeiyorsunuz, diğerleri %10/ %5 arası..

DeletedUser36511

Guest
elmas satın alamıyorum hata veriyor

Eklentiler

• Adsız.png
    Adsız.png
    336 KB · Görüntüleme: 6

DeletedUser36430

Guest
değerli oyunucmuz sorun ile ilgili destek sistemıne mesaj yazın ilgili arkadaşalr yardımcı olacaklardır

DeletedUser36511

Guest
bugünün özel hediyesi onur listesi vardı onu alacaktım. Destek attım ama vaktinde dönüş yapmadıkları için özel hediyeyi kaçırdım. Bundan sonra dönüş yapsalar bile boşuna. Yani geçti bolu pazarı sür eşeği niğde'ye