• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Günlük Mücadele

• Konuyu başlatan DeletedUser24930
  • Başlangıç tarihi

serdalca08

Well-Known Member
45 taverna ziyareti geldi görevde ,el insaf .Bırak 45 taverna ziyareti bir insan bir şehirde 40 tane cm almıyodur günlük.Bu görevleri geçmek için fake hesap mı açalım ne yapalım şimdi.

DeletedUser33788

Guest
45 taverna ziyareti geldi görevde ,el insaf .Bırak 45 taverna ziyareti bir insan bir şehirde 40 tane cm almıyodur günlük.Bu görevleri geçmek için fake hesap mı açalım ne yapalım şimdi.

45 taverna geçen bana da çıktı. oha dedim nasıl olacak bu. listeden sırayla başladım, 65.kişide falan tamamlamıştım.

DeletedUser34435

Guest
7 gun gorev yapiyorum, buyuk odul listesinden duzenli olarak 50 fp odulu geliyor, 3 denemenin 3'unde de 50 fp geldi. Gunluk sandiklardan da duzenli olarak son odul geliyor. Iki kere normal odul geldi su ana kadar, 4. haftadayiz.
24 kere 8 saatlik uretim taamla gorevini yapmaya gerek gormedim, tamamlamam imkansizdi, zira fp urettigim binalarimda erzak uretmem gelen odulleri dusunursek cok sacma olacak.
bu oyunu silersem bir gun bu etkinliklerden dolayi silecegim. Etkinlikler olmasa oyun iyi.

DeletedUser35873

Guest
SilverWolfTR bu konuda acil yardım ve düzeltme bekliyoruz sanırım topluca bugünkü günlük mücadelede artış kasalarını değilde şehir hazineleri sandığını seçtim altın yada fp alabilmek için ödüller güzel sonuçta 30.000 altın 30.000 erzak 20 fp 350madalya lakin görevin saçmalığı şurada ödül için bana verdiği görevde 35.000 erzak 59.000 altın ödiyeceğim 45 taverna ziyareti yapacağım 40.000 erzak topliyacağım. erzak toplama tamam 45 tavernada tamam aktif oyuncularla arkadaşlık yaptığım için taverna yada taverna gümüşü toplamada hiç sıkıntı çekmedim lakin 35.000 erzakla 59.000 altın ödemek fazla abartı değilmi alacağım ödülü bile kurtarmıyor saçma değilmi(elmas-özalit-birinci sınıf bina falan verse bi ihtimal çekilir diye düşünüyorum)Adsız.jpg

DeletedUser35299

Guest
SilverWolfTR bu konuda acil yardım ve düzeltme bekliyoruz sanırım topluca bugünkü günlük mücadelede artış kasalarını değilde şehir hazineleri sandığını seçtim altın yada fp alabilmek için ödüller güzel sonuçta 30.000 altın 30.000 erzak 20 fp 350madalya lakin görevin saçmalığı şurada ödül için bana verdiği görevde 35.000 erzak 59.000 altın ödiyeceğim 45 taverna ziyareti yapacağım 40.000 erzak topliyacağım. erzak toplama tamam 45 tavernada tamam aktif oyuncularla arkadaşlık yaptığım için taverna yada taverna gümüşü toplamada hiç sıkıntı çekmedim lakin 35.000 erzakla 59.000 altın ödemek fazla abartı değilmi alacağım ödülü bile kurtarmıyor saçma değilmi(elmas-özalit-birinci sınıf bina falan verse bi ihtimal çekilir diye düşünüyorum)2679 adlı eklentiyi görüntüle

Bu konuda düzenleme yapılacağını zannetmiyorum. Çünkü resme küçük pencereden bakıyorsunuz. Seri tamamladığınızda yani 7/7 günlük mücadele yaptığınızda kazanabileceğiniz ödüller çok daha yüksek. Örneğin bir haydut yuvası veya bilgi tapınağı gibi. Zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır gibi bir durum söz konusu :)

DeletedUser35873

Guest
Bu konuda düzenleme yapılacağını zannetmiyorum. Çünkü resme küçük pencereden bakıyorsunuz. Seri tamamladığınızda yani 7/7 günlük mücadele yaptığınızda kazanabileceğiniz ödüller çok daha yüksek. Örneğin bir haydut yuvası veya bilgi tapınağı gibi. Zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır gibi bir durum söz konusu :)
İnşallah bina depolama ve fp dışında gelirde dediğin gibi çileye değer

DeletedUser31283

Guest
Kaç haftadır 7 gün sonu ödülü 2xbina depolama nasıl bir şans bu 50 fp gelse daha çok sevinirim en azından devasalara basar yükseltirim. Envanterde 50 tane depolama var hala geliyor. 7 gün ödüllerinin daha kıymetli olması lazım. Yada kişi seviyesine / çağına göre değişebilir. Envanterde tapınakta var haydutta var kitte var fp de var fazlasıyla

DeletedUser35110

Guest
Görevler muhteşem olmuş :))
Benim tavsiyem şudur;
Öncelikle Günlük Görev konusundan evvel
Arazimizdeki küçük hediyelerden bahsedeyim.
Para ve Erzak gereksiz !
Ürün ve etkinlik binaları çıksa daha güzel olur :))
Mesela arasa bir Bilgi Tapınağı, Dilek Kuyusu çıksa muhteşem olur :))
Şimdi Günlük Görev etkinliği gerçekten özel ve güzel olmuş olmasına ancak isteklerin zor olmasını anlıyorum da şu hazine bağışını anlamıyorum !
Bir de şansa seçilmese de istediğimiz seçilse daha iyi olur !
Yani dünya kadar zor bir icraat yapıp karşılığında boş beleş bir hediye dokunuyor yahu :))
10Fp veya gereksiz bir enerji zımbırtısı gelince insan yıkılıyor !
Bunların yerine net hediye olda olmaz mı !
Şu oyunda şansı azaltsak nasıl olur !!

DeletedUser35188

Guest
Günlük görevde lonca kesfindeki tüm zorluklari çöz deniliyor pardon da kim bir günde yemeden içmeden bol bol madalya vererek 4 zorluğu birden bitirir -1 alınsın diye yapılmış sadece.

DeletedUser35110

Guest
Kaç haftadır 7 gün sonu ödülü 2xbina depolama nasıl bir şans bu 50 fp gelse daha çok sevinirim en azından devasalara basar yükseltirim. Envanterde 50 tane depolama var hala geliyor. 7 gün ödüllerinin daha kıymetli olması lazım. Yada kişi seviyesine / çağına göre değişebilir. Envanterde tapınakta var haydutta var kitte var fp de var fazlasıyla

Fazla varsa alabilirim Bilgi Tapınğı için yırtınıyoruz :))
Ayrıca bu görevler güzelde maalesef haziye ürün yardım sayısı çok fazla o nedenle o tip görevde pas geçiyorum malesef :))

M1 Grand

Well-Known Member
Merhabalar,

Günlük görevde, mücadeleci sandığı ve toplayıcı sandığı haftada bir tercih edilebilmeli. Bunun için güncelleme gelirse güzel olur.

DeletedUser31283

Guest
Bugün gelen görev 150 ürün bağışla, 10 taverna, 27 fp devasaya, 3 müzakere ardarda tamam iyi güzel yapılması imkansız değil ee ödül ne!? PALMİYE bozdur bozdur harca o sinirle direk sildim envanterden

serdalca08

Well-Known Member
Envanterde bulunan hediyer, binalar vs materyallerin bir başka ürün ,bina,fpveya elmas ile takas edilebilme özelliği getirilmesi lazım zira silmeye üşendiğim eşyalar, çöp envanter deyip belediyeden işçi arz edip temizlemeye getirsem ki bilemedim xd

DeletedUser35188

Guest
Sandığı secmedigimiz zaman bile -1 yazıyor ? Mücadeleci sandığını almak için ard arda mi yapacağız görevleri böyle bir saçmalık mi var günlük sandık hoşuma gitmemiştir o gün seçim yapıp oynamamisimdir bu yüzden - olması saçmalığın daniskasi başka birşey değil

DeletedUser35110

Guest
Sandık Görevleri itina ile seçilmiş !
Bazen çok çaba sarfedersiniz bir şey için !
Alırsınız değeri olmaz !
Bazen fazla çaba harcamadan güzel bir şey bulursunuz.
Hayatta böyle !
Bu oyunun Günlük Görevleri de bu anlamda bence hakkını vermişler :))
Benim kızgınlığım verilen hediyenin değersizliği değil.
Sıra atlama özelliğinin olmasıdır.
Yani 7 defa Günlük görevi bitiren sonnda güzel hediyeler alıyor ! Burada sıra atlayınca hakkın gerilemesi olmasın.

DeletedUser36396

Guest
Acil cevap verirseniz sevinirim. Arkadaşlar bu günlük mücade de tüm görevleri yaptıktan sonra 3 görev daha tamamla diyor. Bu görevlerin ne olduğu belli değil. Ne yapacağız.

serdalca08

Well-Known Member
Acil cevap verirseniz sevinirim. Arkadaşlar bu günlük mücade de tüm görevleri yaptıktan sonra 3 görev daha tamamla diyor. Bu görevlerin ne olduğu belli değil. Ne yapacağız.
Oyunda yinelenen görev,etkinlik görevleri ve iptal edemiyeceğimiz hikaye görevleri yaparsan sorun çözülür