• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Savunma

• Konuyu başlatan DeletedUser35812
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser35812

Guest
Arkadaşlar merhaba ,
Bu sorumun başlığı burası mı bilmiyorum ama başka uygun yer göremedim.Yanlış yerdeyse kusura bakmayın.Sorum şu :
4 Lejyoner , 2 savaşçı , 1 ağır süvari ve 1 şampiyon'dan oluşan savunma ordum 2 okçu , 2 zırhlı piyade ve 4 ok mancınık'dan oluşan düşman ordusuna neredeyse hiç zarar veremeden yenildi.
Bu kadar ağır bir yenilgi için nerede hata yaptım ve ne yapmam gerekiyor bu birliklere karşı iyi savunma yapabilmek için ?

NOT : Benim ordumda savunma sırasında %3 saldırı ve savunma bonusu varken rakibimde her hangi bir bonus yokru.

serdalca08

Well-Known Member
Savaşlarda bu oyun için taş,makas ,kağıt sistemi yer almaktadır.Örnek olarak; ağır birlikler uzun birliklere bi avantajı yoktur.Hızlı birlik kullanman karşıdaki ok mancınık ve ok mancınık için avantaj sağlıyacaktır.

DeletedUser35412

Guest
Allein merhaba senin sorununun yani savasdaki yenilginin nedeni bendede olmusdu ama simdi duzeltmisim bi 2 yil olur 2 yildir oynuyorum su oyunu yani 2 yil olucak aralikda nedeni cagindaki savascilarinin hepsinin cagindan buyuk olan dovusculerle dovusmesi sen savasanda bi nasihet edeyim ya ayni cag birlikleriyle senle ayni cag da olan birliklerle ya da senden dusuk olan birliklerle dovus inanki dogru strateji secsen zafer senindir

DeletedUser35812

Guest
Her ikinizede cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Son zamanlarda oyuna pek girmediğim için cevaplarınızı yeni gördüm. Tekrardan yardımlarınız için teşekkür eder iyi kandiller dilerim. Kandiliniz mübarek olsun.

DeletedUser35812

Guest
Allein merhaba senin sorununun yani savasdaki yenilginin nedeni bendede olmusdu ama simdi duzeltmisim bi 2 yil olur 2 yildir oynuyorum su oyunu yani 2 yil olucak aralikda nedeni cagindaki savascilarinin hepsinin cagindan buyuk olan dovusculerle dovusmesi sen savasanda bi nasihet edeyim ya ayni cag birlikleriyle senle ayni cag da olan birliklerle ya da senden dusuk olan birliklerle dovus inanki dogru strateji secsen zafer senindir
Teşekkür ederim