• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Yönetim Binası-Forge Puanı

DeletedUser34939

Guest
Merhaba Bir Arkadaşım Başka dünyada oynuyor ve aynı çağdayız.
Onun Yönetim binası 6000 Paradan Ziyade 2'şer adet Forge Puanı Üretiyor Bende ve ya oynadığımız dünyada neden yok ?

DeletedUser34832

Guest
Merhaba Bir Arkadaşım Başka dünyada oynuyor ve aynı çağdayız.
Onun Yönetim binası 6000 Paradan Ziyade 2'şer adet Forge Puanı Üretiyor Bende ve ya oynadığımız dünyada neden yok ?
Merhaba, siz bir loncaya üye değilseniz veya loncanızın seviyesi çok düşük ise alamazsınız.
Pc de Genel seçeneği altında Genel sıralama sekmesini seçin, sol üstte loncalar sekmesi vardır, diğer loncaları kontrol edebilirsiniz.

DeletedUser27684

Guest
Fp ler le ilgili sıkıntılar yaşıyorum mesela 2 fp oluyo basıyorum fp yok diyor fp lerim durup dururken siliniyor 8 oluyo geliştirme sayfasına giriyorum 5 gösteriyor bunlardan bi tanesini videoya çekmeyi başardım bunu size nasıl aktarabilirim yardımcı olmak isterim

DeletedUser34832

Guest
Fp ler le ilgili sıkıntılar yaşıyorum mesela 2 fp oluyo basıyorum fp yok diyor fp lerim durup dururken siliniyor 8 oluyo geliştirme sayfasına giriyorum 5 gösteriyor bunlardan bi tanesini videoya çekmeyi başardım bunu size nasıl aktarabilirim yardımcı olmak isterim
Ticket açmanız gerekli bu durum için önce video görseli bir paylaşım sitesine yükleyin ve linkini saklayın, sonrada bize ticket açınız ve linki tickete ekleyiniz. Aslında bahsettiğiniz hata bilinen ve tamamen görsel bir hatadır ve ilgili birime bildirilmiştir.

DeletedUser27684

Guest
Ticket açmanız gerekli bu durum için önce video görseli bir paylaşım sitesine yükleyin ve linkini saklayın, sonrada bize ticket açınız ve linki tickete ekleyiniz. Aslında bahsettiğiniz hata bilinen ve tamamen görsel bir hatadır ve ilgili birime bildirilmiştir.
Hatanın görsellik payı var ama oyun görsel hatayı düzeltmek için hak ettiğimiz fp leri de siliyor 2nci bi video daha yakaladım

DeletedUser34832

Guest
Hatanın görsellik payı var ama oyun görsel hatayı düzeltmek için hak ettiğimiz fp leri de siliyor 2nci bi video daha yakaladım
İşte bu video çok iyi oldu, lütfen en kısa zamanda bize link ulaştırınız, hemen ilgili birime yönlendirelim.