• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Devasa Binalar

• Konuyu başlatan Glabella
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
kılavuzları okuduğum halde devasa binaya yardım etme olayını çözemedim yardımcı olursanız sevinirim devasa binası olan birine nasıl destek veriyoruz

Eğer mahalle ve loncanızda devasa binası olan biri varsa onun devasa binasına tıkladığınız zaman (10. seviyede değilse) orada yardım eden oyuncuların sıralamasının altında ilerleme puanı harca bölümü çıkar. Bu şekilde yardım edebilirsiniz. Mahallenizde ya da loncanızda olmayan oyunculara yardım edebilmeniz için arkadaş listenize eklemeniz gerekmektedir.

DeletedUser

Guest
iyi akşamlar
benim şöyle bir sorum olucak
benim kurduğum devasa binaların parçaları hala görevlerden çıkmakta ve ticaretle parçaları değiştiremiorum da
bununla alakalı bir çalışma var mı acaba ?

DeletedUser25045

Guest
son güncellemede aachen kadetralınde yapılan değişiklik kazanılmış hakların gasp edılmesıdır. ben o binayı son kademede 18950 para verıyor dıye kurdum. sımdı 12640 verıyor. bu hiç etik değil tekrar değiştirilmelidir. Böyle istediği zaman oyunun şeklini şemalini değiştirmek oyuncuların yararına yapılır zararına değil .

DeletedUser9

Guest
gelebilir.ozalitler rastgele çıkıyor.Sen birde bendeki deal kalesini görsen en az 4 defa kurarım

DeletedUser

Guest
merhaba arkadaşlar merak ettiğim konu şudur.
kurduğumuz devasa binaları ilerde istemediğimizde ya da yerine başka bir tane kurmak istediğimizde satabildiğimizi tahmin ediyorum.
1) kurarken vermiş olduğumuz ürünleri satarken bir miktarını geri veriyor mu?
2) kurup kaldırdığımız bir binayı yeniden kurabiliyor muyuz?
3) eğer yeniden kurmak istersek baştan yine özalit toplamamız gerekecek mi?
ilgilenip cevaplarsanız sevinirim

DeletedUser25288

Guest
Şimdi şöyle birşey var ki ben motivede yapıyorum saldırıda yapıyorum fakat bana hiç gelmiyor proje, sırf gelmesi için kaç kişiye motive cila ve savaş yaptım ama gelen giden yok. Acaba proje çıkma şansları yüzde kaçlarda ? Yoksa sistem henüz oturmadı onun için mi gelmiyor ?

Şans oranını tamamen sistem belirliyor eğer devamlı yapıyorsanız ve çıkmıyorsa 2 gün ara verin tavsiye ederim..

DeletedUser21969

Guest
kurduğumuz devasa binaları ilerde istemediğimizde ya da yerine başka bir tane kurmak istediğimizde satabildiğimizi tahmin ediyorum.
bunu da cevaplayabilir misiniz bende merak ediyorum

DeletedUser25288

Guest

Merhaba arkadaşım

1-) hayır geri vermiyor
2-) evet aynı binayı tekrar kurabiliyorsunuz
3-) evet baştan ozalit toplamanız gerekiyor
:)

DeletedUser25045

Guest
6 aydır bu oyunu gece gündüz oynuyoruz, devasa bina kuruyoruz, askerilerimiz saldırırken artı yüzde alsın diye puan veriyoruz, millet puan yatırıyor her neyse, çağ geçip güçlü yeni askerler üretiyoruz, fakat arkadaşlar adam oyuna yeni başlamış fakat bu yumurtalardan haydut binası kurmuş ve senin karsına aynı askeri çıkartıyor böyle adalet olur mu ? bu destek sistemine bildirelim. herkese iyi oyunlar...

DeletedUser269

Guest
6 aydır bu oyunu gece gündüz oynuyoruz, devasa bina kuruyoruz, askerilerimiz saldırırken artı yüzde alsın diye puan veriyoruz, millet puan yatırıyor her neyse, çağ geçip güçlü yeni askerler üretiyoruz, fakat arkadaşlar adam oyuna yeni başlamış fakat bu yumurtalardan haydut binası kurmuş ve senin karsına aynı askeri çıkartıyor böyle adalet olur mu ? bu destek sistemine bildirelim. herkese iyi oyunlar...
üşenmeyip her yere yapıştırmışsın aynı mesajı. oyuna yeni başlayan adam nasıl senle aynı askeri çıkartıyor karşına bir resim koyda görelim :D

Eşref Usta

Member
ben de o kadar cila motive yapıyom fakat özalit gelmiyor gelse bile alakasız yere geliyor. çağlara göre özalit çıkma oranı tablosu yayınlarsanız sevinirim admin.

DeletedUser25587

Guest
yayınladığınız genişleme kılavuzu 1 yıl önceye ait. son hali nerede bulunur?

DeletedUser

Guest
devasa binalar kılavuzuna tıklıyorum şu yazıyor ;

Bilgilendirme Mesajı
murat922, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.