• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Yeni profil mesajları

Oyun sürekli donuyor iki kelimelik bir mesaj yazmak bile dakikalar sürüyor.. oyun oynanacak gibi değil artık, günlerdir sorun var ilgilenen yok
elmas alamıyorum çıkan sayfada ( sayfaya uygun şekilde girmediniz, lütfen üye iş yerinde giriş yapınız ) diye bildiri çıkıyor. masterkrd ım yurt dışı online alışverişe açık.
sleeplesslady
sleeplesslady
lütfen Destek Birimi ile iletişime geçin, incelensin durumunuz
türk yucel
türk yucel
destek biriminden birilerini bulabilirsem iletişime geçeceğim. müşteri destek hattında saatlerdir bekliyorum. herhalde benden daha önemli müşterilere bakıldığı için henüz bana sıra gelmedi....
Sevgili beyazgidenadam arkadaşımızın zamansız aramızdan ayrılışı sebebi ile FoE takımına destek vermek amacıyla takıma geri dönüş yaptım.
Çok üzgünüz, Beyazgiyenadam... Beyazlar içinde ailen ile birlikte huzur içinde uyu...
Çok üzgünüm, keşke bu şekilde olmasaydı, ailenle beraber huzur içinde uyu, mekanın cennet olsun.
Şimdi gerçekten beyazlar içindesin. Eşinle, çocuklarınla beraber beyazlar içinde, huzur içinde uyu. Mekanın cennet olsun gönlü güzel insan
Eder tedvir-i alem bir mekinin kuvve-i azmi,
Cihan titrer sebat-ı pay-ı erbab-ı metanetten.
Hocam bendesorun 2 3 gündür Pc den girince ..2 ayrı Pc de denedim yinede sorun var ..beta hic acılmıyor Pc deden ...Cepte sıkıntı yook ..
2022 Ağustos Labirent Etkinliğimize katılım için son gün. 12.08.2022 saat 23:59'da etkinliğimiz sona erecektir. Bekleriz :)
2022 Temmuz Olmayanı Bul Etkinliğimiz başladı ve 22 Temmuz saat 23:59'a kadar devam edecektir. Eğlenirken ödül kazanmak isteyen herkesi yarışmamıza katılmaya davet ediyoruz :)
Deadwood22
Deadwood22
Etkinlik hakkında farklı fikri, itirazı, eleltirisi veya yorumu olan birinin ifade hakkı kapama yolu ile elinden alınmakta..
Deadwood22
Deadwood22
Bu konuyu bile profil mesajı köşelerinde karakter sınırına muhtaç bırakmanız bir örnek :) derseniz biz böyle bir yönetimiz.. Bilelim
Beyazgiyenadam
Beyazgiyenadam
Genel tartışma başlığı kullanılabilir bunun için herhangi bir engel bulunmamaktadır. Ayrıca sizi mı kıracağız etkinlik sonuçları açıklanır açıklanmaz konu kilidini açalım bundan sonra :)
2022 Temmuz Robotik Etkinliğimiz 15.07.2022 saat 23:59'a kadar devam edecektir. Katılımınızı beklemekteyiz :)